Hvězdný víkend

mic-velkejHezký den. Tak jsme se již trochu otřepali ze středeční kruté prohry, která opravdu bolela a ještě dlouho bude, ale musíme jít dál a neřešit něco, co už stejně něvyřešíme. V tomto systému je jediná výhoda v tom, že zápasy jdou hrozně rychle po sobě a tak není moc čas řešit to, co bylo. Ikdyž samozřejmě musím říct, že jsme si to probrali a to jak s trenérem, tak i mezi sebou. Nyní čeká o víkendu Mattoni NBL přestávka, jelikož se hraje ALL STAR GAME v Pardubicích, na které jste samozřejmě všichni srdečně zváni. Za náš tým se ho zúčastní náš trenér, který bude hlavní trenérem týmu Západu a Houšman, který bude v druhé pětce stejného týmu. V týmu do 23 let se objeví také letec Pomi, který byl nominován i do smečařské soutěže, tak mu držte palce, ať mu to dobře lítá.

O Víkendu začíná semifinále play off naší druhé nejvyšší soutěže a to Chomutov hostí od 17h tým Hradce Králového a Jindřichův Hradec od 16h hostí našeho souseda Ústí nad Labem. Myslím, že finále Chomutov – Ústí by bylo hodně zajímavé 🙂 Za Jindřicháč hraje Jirka Holanda a tak se na něj přístí týden určitě zajeďte do Ústí podívat.

Chystá se na nás také typické jarní počasí, kdy maj teploty přesáhnout i 20 stupňů, takže to určitě bude lákat na nějaký hezký výlet, tak neváhejte a využijte toho 🙂 A jinak se mějte hezky a přeji všem opravdu hezký víkend. . .