Jeden úkol splněn . . .

Hezké dobré a rozhodující ráno. Tak schválně, jaká byla vaše dnešní první myšlenka, když jste otevřeli oči? No? Směřovala k dnešní bitvě? Jestli ne, tak je někde něco špatně 🙂 Dnes je den, pro který opravdu stojí za to žít. Den, kdy se rozhodne o všem. Den, který může ukončit naší i tak úspěšnou sezónu, nebo naopak tuto sezónu udělat sezónou životní pro celý Děčín. Den, který se vepíše do dějin basketu v Děčíně, jako největší přesun fanoušků na takovouto dálku. Den, který by nejeden mladý basketbalista chtěl zažívat a musím říct, že já osobně jsem hrozně moc rád, že jsem toho součástí. Dnešek se mi navždycky zapíše do mého basketbalového srdce, protože já už nyní před osmou hodinou ráno cítím, jak jsme v hale a je tam slyšet to pekelné Děčín!!!! Když jsme tak včera s klukama bavili, tak jsme si tak říkali, že se opravdu děje něco, co se již nemusí opakovat a my bychom to opravdu moc moc chtěli dokázat. Musíme mít ale pokoru a prostě bojovat, bojovat o každý míč, bojovat o každý doskok, koš, každičkou volnou pozici, prostě naprosto o všechno, co se v tomto zápase stane. Myslím, že obrovská síla, která dorazí z Děčína,tak ta nám v tom pomůže!!!

A co ten titulek? No ano, úkol, který jsme si dali po pátečním domácím zápase, že bychom chtěli všechny VÁLEČNÍKY v Pv, tak ten si myslím, že jsme dokázali více než dobře 🙂 Stálo to hodně sil, hodně zařizování a telefonátů, především se zařizováním druhého autobusu, o kterém jsme původně ani nesnili, ale když se lidé hlásili a hlásili, tak jsme se do toho museli pustit. S Alenkou Volrábovou jsme protelefonovali hoodně minut a co je výsledkem? No ano, váš odjezd ve 13:30!!!! Na zájezd se vydávají i moji rodiče, kteří prostě řekli, že tady musí být, ať se děje, co se děje…Vždycky byli velcí fandové, ale jak říkám, VÁLEČNICKÁ EUFORIE  je také naprosto pohltila a vydávájí se na tuto dalekou cestu, tak se mi tam o ně hezky starejte 🙂

Takže první úkol splněn a nyní ještě ten druhý . . . Kéž bychom byli 100% úspěšní . . .

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat firmám Dezce a GPD, bez kterých by se tento velkolepý přenos nemohl uskutečnit. . . ale poděkování patří i všem, kteří se na tom podíleli, třeba i Janě Strnadové, která také přemlouvala zařizovala 🙂 Viď?:-) Dííííííky!!!!

20:00h, ČT4 . . . . WIN TOGETHER!!!!