Jedinečná šance získat unikátní fotku a k tomu pomoci někomu, kdo to potřebuje!!!

Fotky již nejsou …. Vybralo se 9280kč a to nakonec za 20 kusů – neuvěřitelné!!! :) Hezký večer všem…Dostal jsem pár žádostí s tím, že by někdo chtěl přispět menší částkou a že už jsou částky v aukci dost vysoké atd atd..Krom čísla účtu, které jsem poslal,tak jsme popřemýšleli a vymysleli pro vás tuto jedinečnou akci. Ve spolupráci s Alenkou Volrábovou a fotoateliérem Oskara Goliáše, který hodně pomáhal, jsme pro vás připravili unikátní foto našeho týmu, které vzniklo na našem společném focení. Unikátní je v tom, že se neobjeví na žádném plakátu(tam bude jiná fotka) a ani nikde na plachtě či něco podobného. Samozřemě je unikátní i v tom, co je na ní napsaného a v tom, že všechny fotky  podepíšou všichni Válečníci… Vlastně je unikátní i v tom, že je na ní i Luboš Bartoň, navrátilec do BK Děčín a bůh ví, jak dlouho u nás vydrží..prostě a jasně je spousta důvodů, proč tuto fotku mít doma a to nezdůrazňuji ten největší důvod a tím je samozřejmě POMOC VĚRUŠCE…

551304_511842512223478_1622678286_nNo a o co tedy pořádně jde… Fotek je DESET KUSŮ !!! Takže je to systémem, kdo dřív píše, ten dřív bere… Pod tuto fotku(tento člának) lze napsat komentář a to komentář, když jste přihlášeni na facebooku… Prvních deset komentářů, které musí obsahovat jen částku, za kterou si fotku kupujete a kolik tím vlastně darujete Věrušce, těch prvních deset tuto fotku bere…Já se s vámi poté spojím na fcb a dořešíme ostatní věci..

Je mi jasné, že někdo nemá facebook a pro ty dávám možnost emailu...Napiště mi do emailu částku, za kterou fotku berete  a svoje jméno a přijmení a ostatní dořešíme přes email… email je:  kouba@koubasket.cz

A teď to hlavní… ZA KOLIK? No to je téměř čistě na vás… Necháváme na každém z vás, ať sám rozhodne, kolik chce věnovat na dobrou věc a na to, že někomu alespoň trochu zlěpšíte jeho životní situaci. Píši téměř, protože minimální částka je 50Kč… Takže to není žádná dražba, která je o kousek vedle, ale čistě sami si volíte částku, kolik peněz darujete  a za tu částku ji prostě dostanete! Takže jestli do komentáře či emailu1237130_698159146878790_1429470745_n napíšete 500 Kč, 1700Kč, či 60 kč, tak je to vlastně jedno a bude vaše…jak říkám, vše je na vás… Samozřejmě čím víc peněz se rozhodněte uvolnit, tím zase naopak uděláte radost Věrušce a její mamince… Náklady na výrobu fotek jdou za koubasketem a tak celá čátka, kterou vy se rozhodnete věnovat, tak ta celá jde Věrušce!

Snad všichni pochopili… Akce trvá do  počtu deseti lidí, kteří projeví o fotku zájem! Nejdéle do konce víkendu …

Myslím, že není co řešit a teď již jen můžete všem ukázat, že máte srdce na pravém místě a že to všechno má prostě smysl….

Odkaz na aukci dresů a večeří atd je přímo ZDE

Mrkněte taky na http://www.oskarfoto.cz/

Podpisy samozřejmě přidáme a budou na místě žluté tribuny…