Levell Sanders: “Co bych opravdu chtěl, je začínat zápasy doma”

Dobrý večer. “Chrchlá” celý tým a samozřejmě i Ell. Rozhovor s ním o  tom, jestli ho to nějak limitovalo, ale i o tom, jestli se chytil do pavučiny, která se na něj z Pardubic chystala a mnoho dalšího . . .

Před zápasem se psalo na internetu, že na tebe Pardubice chystají pavučinu, do které by ses měl chytit. Myslíš, že se jim to povedlo?(dle tvých statistik to moc nevypadá) 

Nepovedlo. Jejich taktika nefungovala. Trenéři mají často různé nápady, jak nějakého hráče zastavit, ale často se to také nedaří uskutečnit 🙂

Před zápasem ses necítil dobře, stejně jako polovina celého našeho týmu. Co ti pomohlo, aby ses naladil na tu správnou notu?

 Necítil jsem se nějak úplně špatně, že bych vůbec nemohl hrát, ale spíš mě jen trápil suchý kašel, díky kterému, když jsem začal běhat, tak se mi špatně dýchalo.  (Ps: po tréninku si dává na krk “clever drink” od Kašovic dědečka) 

V prvním poločase se nám nějak nedařila obrana. Kde byl hlavní problém?

V prvním poločase se nám nedařilo správně komunikovat a to vedlo k lehkým košům ze strany Pardubic, ale o poločase jsme si to vyjasnili a v druhém  jsme to napravili.

Viděl si někdy to, co se podařilo Patrickovi? Dát během asi 12ti sekund 7 bodů?

Při pádu jsem si sedřel trochu kůže na koleni a krvácelo to a v tu samou chvíli, kdy mi to Lukáš ošetřoval, jsem měl skloněnou hlavu a jen jsem slyšel fanoušky, jak tleskají a pak zase. Takže mi to bohužel uteklo.

Před zápasem bylo jasné, že potřebujeme vyhrát, abychom si zachovali šanci na lepší umístění. . . Jak vidíš nyní naše šance?

Myslím si, že stále jsou naše šance otevřené. A proto je teď nejdůležitější soustředit se na naše poslední dva zápasy!

Nyní nás čeká tým Prostějova, u kterého jsme v minulém zápase utrpěli debakl. Co musíme oproti tomuto zápasu zlepšit?

Já si myslím, že nejdůležitější je hrát rychlou hru, vzhledem k počtu hráčů co má Prostějov k dispozici.

Již je dva zápasy a je tady play off… Letos takové, že se tam může stát opravdu vše. Jak se těšíš na tyto vyrovnané bitvy a máš nějakého vysněného soupeře pro první kolo?

Vždycky se na play off těším! A popravdě nemám žádného vysněného soupeře proti kterému bych chtěl hrát, jedině, co bych opravdu chtěl, je začínat zápasy doma před našimi fanoušky!