LevEll Sanders: „Potřebujeme hrát dobře jako tým“

Všichni to máte ještě v živé paměti.. Ell střílí trojku a poté propuká jedna velká  show 🙂 Sice tam v tom bylo trochu infarktových situací, ale on to vše vyřešil s noblesou a nakonec to byl právě Ell, kdo stál za našim krásným vítězstvím . . . Samozřejmě s rozhovorem musela padnout volba právě na něj a tak si můžete přečíst, jak se cítil před zápasem, jak se cítí teď, jak to vidí v dalším boji proti Prostějovu atd . . .

Jsou dva dny po zápase, jaké v tobě převládají pocity?

Cítím se dobře, protože jsme vyhráli a také proto, že jsem byl součástí výborného zápasu.

Byl si mužem zápasu, cítil ses dobře již před zápasem?

Před tímto zápasem jsem se necítil nějak „jinak“, prostě tak, jako před každým jiným zápasem.

Hecoval si diváky, spoluhráče, vše kolem sebe, asi sis to hodně užíval, co?

Měl jsem spoustu energie a to díky našim skvělým fanouškům. A tak to byla spíš taková reakce na to vše kolem nás..

Pamatuješ si někdy takovýto souboj dvou hráčů? U nás si to byl ty, který táhl v poslední čtvrtině celý tým, na straně Prostějova osamocený Smith.

V České lize si to nepamatuji, ale např. v NBA jsem viděl spoustu takových zápasů.

Jaké to pro tebe bylo , když diváci na konci děkovali standing ovation?

Bylo to výborný! Naši fanoušci jsou skvělí a pokaždé umí vytvořit výbornou atmosféru!

Je to 1:1 na zápasy. Čeho se musíme nyní vyvarovat, abychom mohli v Prostějově uspět ?

Rozhodně musíme ubránit jejich střelce a doskakovat míče. Abychom byli úspěšní, potřebujeme hrát dobře jako tým!

úvodní foto: Marek Šnajdr

6 thoughts on “LevEll Sanders: „Potřebujeme hrát dobře jako tým“

1. Pingback: Gregory
  2. Pingback: lance