Luboš Stria: “Hrozně chci, abychom postoupili…”

Luboš Stria, jeden z velice důležitých kamínků naší mozaiky, střelec, který se v této sezóně ocitl i na rozehráve a vůbec nezklamal 🙂 Ano-to je on, člověk, s kterým jsem si po zápase s USK s chutí zazpíval “Nejlepší… barvy má… “:-) a doufám, že to letos nebylo naposled…!!! 

Za dva dny to vypukne. Jaké se ti před semifinále honí myšlenky hlavou?

Moc se na semifinále těším..Chci, abychom si každý zápas užili..Hrozně chci, abychom postoupili..

Minulý týden jsme celý věnovali trénování, některé tréninky byly celkem i náročné. Jsi rád, že jsme mohli trochu obnovit fyzický fond?

Určitě bych byl radši, kdyby žádné volno nebylo a mohli jsme rovnou rozehrát sérii s Prostějovem, ale na druhou stranu se nám tyhle ostřejší tréninky budou hodit. Užil jsem si každý trénink, protože s touto partou, která má charakter a všechny tréninky jsou odmakané na 100%, je radost pracovat!

Jaké to čekání po čtvrtfinále vlastně bylo?

Nejpříjemnější bylo hned to páteční čekání po zápase s USK, kde jsme se nemohli dočkat soboty a zdálo se mi, že tu hned byla neděle 🙂 Čekání určitě zpříjemnilo počasí, takže jsem si to užil, ale čekání už bylo dost.. je čas jít do boje!!! 🙂

Po náročném týdnu, přišly volnější dva dny na zregenerování sil, jak si je strávil?

Hned po pátečním tréninku jsem si jel do Prahy vyzvednout zamluvené kolo, které jsme s kamarádem v Hořicích zkompletovali a hned jsem vyrazil do terénu. Celou sobotu jsem na mém novém biku prolítal v Podkrkonošských lesích a večer mě čekala rodina s grilováním.., slušnej relax 🙂

Do Prostějova zajíždíme již v pondělí, jsi rád? V čem vidíš největší výhodu?

Osobně tohle moc neřeším, zda jet den před nebo až v den zápasu.. Důležitá je hlava, která musí být stoprocentně nastavená na zápas a nepřipouštět nic jiného než vítězství.

Jednoduchá otázka na závěr…. Jak na Prostějov?

Jednoduchá odpověd: Vždy dát minimálně o koš víc než soupeř! 🙂

Jak vidíš šance obou klubů na postup do semifinále? Myslíš, že mohou diváci zažít klidně i pět zápasů?

Nechci si plánovat nějaké scénáře.. Cesta do finále vede přes tři vyhraná utkání a je mi jedno jakým způsobem toho dosáhneme. Šance jsou podle mého 50 na 50!

Houšimu se narodil dnes(v neděli) syn Oskárek… co bys mu popřál do jeho krásného života?

Měl jsem obrovskou radost, když jsem si dnes ráno přečetl zprávu od Houšmena, že je Oskárek na světě a všichni jsou v pořádku! Samozřejmě přeji jen to nejlepší.., zdraví, štěstí a všechnu lásku světa!