Márovo střelecké probuzení

Hezké dobré ráno, tak asi jste se včera trochu divili,že zde není nic nového napsané, ale bohužel jsem si včera musel  odskočit k doktoroj a odpoledne už člověk nějak nemá to pravé pisatelské střevo :o) a také jsem se věnoval malému Koubíkovi a tak jsem prostě neměl čas. Dnes po ránu ale s Marečkem jdeme rychle napsat nějaké novinky a tak hurá na to…. Střelecké probuzení??? Asi se divít,že? Začali jste hned pátrat kolik dal Mára bodů a zahltili jste servery se statistikami, ale to jste vůbec nemuseli 🙂 Náš nadpis se totiž týká střeleckého probuzení ve fotbale :-)), který jsme včera opět hráli. Mára nasázel mladým pět z našich celkových sedmi gólů a to jich mohl ještě pár přidat. Nakonec staří jasně zvítězili 9:4 a tak mladí mají opět co dohánět 🙂 Ikdyž je pavda, že se jim minulý týden povedl husarský kousek a to byla jedna výhra 🙂 Jinak se ale včera pilně trénovalo. Teda jak kdo,no. Já jsem si dal teda odpočinek, protože mám ze zápasu nějakýho koňárka, tak t odocela bolelo, ale to bude v pohodě. Naopak už se vrátil Boban, který se konečně zapojil do plného tréninku a ve středu by snad měl být připraven do zápasu, což je pro nás velice dobrá zpráva.Jinak jsou všichni ready a připravení zítra odevzat v Ostravě výkon na hranici svých možností. Ostrava si připsala v posledním kole  svoji první výhru. Vlastně to byl takový souboj o poslední místo, protože byli jen dva celky, které ještě do minulého kola nevyhráli a to Ostrava a Vyšehrad. Nakonec tedy zůstal již jen jediny a to Vyšehrad a tak má OV první vítězství. Ostrava má celkem mladý tým, který je doplněn několika zkušenými hráči a to především dvěma Američany Mitchella a Payne a pak českými hráči Márou Stuchlým a  Ivem Kresou. Samozřejmě nesmím zapomenou na velezkušeného Kordiana Korytka, ale ten toho prozatím moc nenehrál kvůli jeho zdravotnímu stavu. My do OStravy odjíždíme zítra v 8:30h a nemyslíme na nic jiného, než že se o 12hpozději  budeme vracet s dvěma body. V Ostravě se sice nikdy nehrálo dobře, ale my jsme prostě favorité a tím to hasne.

Máte samozřejmě přidané i nové video a tentokráte se asi zasměje :-)))

O víkendu se hrálo také další dvojkolo naší 1.ligy a samozřejmě naši hráči jeli hostovat. Především se také k Ústí připojil Foly, který tam od nás přestoupil a hned ve svých dvou prvních utkání hodně napomohl Ústí k výhrám.

BK Ústí nad Labem – Proton Zlín 76:60 (21:18, 38:38, 55:47)
Střelci: Fohler 23 (4/3, 13 d.), Hejl 12 (2/2, 2×3), Kramný 10, Hanzlík 10 (4/4, 2×3), Žampach 9 (4/1), Slunečko 6, Holešovský 4 (4/4), Mařík 2

BK Ústí nad Labem – BK B&W Opava B 87:74 (28:13, 49:26, 68:49)
Střelci: Fohler 25 (11/4, 1×3), Žampach 21 (9/8, 1×3), Kramný 13 (2/1), Hejl 12 (5/3, 1×3), Mařík 4 (2/2), Sucharda 4, Holešovský 4 (4/4), Slunečko 2 (2/2), Freiesleben 2

Pomi ten jel hrát jen v neděli, protože v sobotu bojoval samozřejmě za nás, ale bohužel se Kondorům v neděli nedařilo a podlehli Jindřicháči 66:69.