Martina to zachránila

pomi1Tak nám ten včerejší den, na který jsem se tak těšil, nedopadl zrovna nejlépe. Naši kluci v Prostějově nějak nemohli trefit koš a bohužel odjeli domů s nepořízenou. Měli to ale těžké, protože na utkání neodcestoval ani Boban, který ležel doma kvůli střevním problémům a hrát proti takovému týmu jen na dva pivoty, no to je opravdu těžké. Když se k tomu ještě přidala naše né tolik úspěšná     střelba, tak o výsledku bylo rozhodnuto. Ale i přesto se kluci drželi, jen prostě škoda, že jim to nevyšlo o něco lépe střelecky.

Dalším v pořadí byl včera Tomáš Kraus, rodák z Děčína, kterého všichni moc dobře znáte. Tomu bohužel nevyšla jedna jediná překážka ve čtvrfinále závodu ve skikrosu a tím pro něj jeho cesta na olympiádě skončila 🙁 Tohle mi bylo z prozatimního průběhu olympiády zatím nejvíc  líto a ještě je. . .

No a pak hokej, Kouba opět vynervovanej a nejvíc nejhorší bylo, když jsem nemohl nahlas zařvat góóóól, abych nevzbudil Marečka. No tohle není nic pro mě. Nakonec tedy prohra, ale dle dnešního dne a dalšího rozlosování by to našim zas tak nemuselo vadit. Teď jen potvrdit roli favorita bude to dobré . . .

A nakonec naše milá Martinka Sablíková 🙂 Takové záverečné překvapení dne 🙂 Krásná bronzová medaile a další slzy v očích. Paráda!!! A to ve středu pofrčí svojí nejsilnější disciplínu….

No a jinak vlajka v okně stále visí, tak se pojďte přidat  🙂 cítím ještě velké úspěchy . . . fajn den lidičky . .

p2210237

foto: www.bkprostejov.cz  a domácí archiv Jakub Houšky