Minule den „D“, nyní i hodina „H“

Tak jestli jsme si již 2x vyzkoušeli zahrát proti konci sezóny, pro Opavu to bude první zkouška a uvidíme, komu nakonec bude přát to štěstí. Vyrovnanost našich zápasů se opět potvrdila naprosto dokonale a po posledním zápase tuplem. Zápas, který měl neskutečně krásnou tečku a možná kdyby mojí maličkost nezastavily reklamní panely, tak bych běžel až do Hřenska :-)) Úžasná atmosféra, skvělý boj, urputná obrana, různé dílčí série obou týmu, prostě opět bitva se vším všudy.

Je to 2:2 a my cítíme podporu na každém kroku. Vidíme, jak jsou lidé šťastní a strašně moc nás to žene dopředu. Všichni říkají, jak už je toto skvělé, jak už jsme jim velikánskou radost udělali, ale my chceme udělat ještě ten poslední krok, který by znamenal mnohem více.  Moc se na to těšíme, moc chceme, nemusíme, ale chceme!

Teď jsem dovolal s taťkou a mamkou, kteří se již po 5h vydali na cestu směr Opava, teda směr Děčín, kde nastoupí do busu fanoušků, který míří do Opavy. Je to úžasné, mám z toho velikánskou radost a vím, že bude cítit, že tu všichni budete z našich mám radost tuplem!

Uvidíme, jak to celé dopadne, jak to bude probíhat, jak nám to půjde či nepůjde. Všechno je to otevřené a to je na tom všem to krásné. Dnešní zápas bude v Opavě určitě vyprodaný a tak to bude opět pro oba týmy skvělý zážitek. Myslím, že celá tato série je reklamou na basketbal, protože i to, co se děje z toho fanouškovského hlediska, to je prostě úžasné a jen škoda, že to není po celé lize.

Upřímně…potřebuji Marečkovi přivézt dárek k svátku, který dneska má, takže se budeme muset hodně snažit!! :-)))

Takže dnes!!!! Možná v 15:55, možná v 16:00 🙂 Kdo ví, jak to tv vyjde, ale každopádně budeme připravení a to i přes budíček, který jsme tu v 6:45 měli…:-) Chodníky se samozřejmě zamést musí, vždyť se tu zítra hraje mezistátní utkání ve fotbale, my to chápeme :-))

Už jste viděli fotky z našeho domácí zápasů? Mrkněte se… ZDE

8 thoughts on “Minule den „D“, nyní i hodina „H“

  1. Pingback: Ian
  2. Pingback: Randall
  3. Pingback: karl
  4. Pingback: samuel
  5. Pingback: Miguel
  6. Pingback: Glenn
  7. Pingback: Alvin
  8. Pingback: Arturo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *