Mladíci si užívali slečny trenérky :)

Něco málo k naší mládeži 🙂 Jelikož nemáme s Bobem rádi sterotyp, vymysleli jsme pro kluky atletický trénink a to v podání atletky, která ví jak, nač, proč, zač, která o tom prostě všechno ví 🙂 Jednou na to přišla řeč, slovo dalo slovo a najednou z toho byl trénink dětí. Její jméno je Lucka Weissová a musím říct, že trénink s prďolama se ji vážně povedl. Kluci se vžili do naprosto jiné situace než obvykle. Do takové té atletické atmosféry, kdy se chvíli něco dělá, chvíli odpočívá, protahuje atd. To od nás nejsou moc zvyklí a tak obecně na to moc baskeťáci nehrají 🙂 Tady měli možnost to vyzkoušet a až jsme se trochu divili, že to tak dlouho vydrželi. Opravdu zajímavé a poučné… A samozřejmě bylo u těch starších vidět, že je trénuje mladá slečna, protože jsme konečně zjistili, jací  někteří z nich dokáží rychlíci 🙂  A jak trénink okomentovala sama Lucka?

Docela jsem se těšila, ale bála jsem se, že mě nebudou poslouchat, že jim to nepůjde a že se mi na to „vyprdnou“… ale snažili se a bylo vidět, že už to někdy dělali 🙂  Určitě bych se chtěla ještě někdy zastavit kouknout, jak děláte trénink vy a domluvit se třeba, jak vaše a naše tréninkové prvky spojit, aby to pro ně bylo zpestření a přitom aby jim to něco dalo…

No a aby toho nebylo pro naše mladé puberťáky málo, tento čtvrtek je čeká další zpestření a to posilování s člověkem, který to má v popisu své práce. S reprezentantkou Čr v cheerleaders a trenérkou cheer  v centru A -Styl Liberec. S člověkem, kterého jste do nedávna mohli vídat i u nás na palubovce a to Nikčou Röhrichovou. . .

Podívejte se na fotky z tréninku U14 po kliknutí na odkaz níže …

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150449267954649.312595.123242009648&type=1

7 thoughts on “Mladíci si užívali slečny trenérky :)

  1. Pingback: leon
  2. Pingback: virgil
  3. Pingback: felix
  4. Pingback: Gregory
  5. Pingback: dan
  6. Pingback: Paul
  7. Pingback: russell

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *