Nezapomenutelný zážitek

Ještě 1x dobré ráno. Doufám, že jste si včera užili bouřky v hale, tak poté i bouřky venku, která nás všechny trochu zchladila, protože jsme to opravdu hodně potřebovali… jak jsem říkal, je vedro a vedro, ale včera bylo v hale hyper vedro 🙂 Ale myslím, že to jste si zažili všichni na vlastní kůži a na vlastní trika. Já když viděl po zápase mého propoceného taťku, tak jsem si říkal, že tam vážně bylo vedro 🙂 Ale podle mého nám to svědčilo o trochu více než Prostějovu. Měli jsme o něco více energie a tak to i celý zápas vypadalo.Včerejší zápas byl jednoznačně nejpeklovatější v této sezóně. Začátek utkání, když všichni stojí, to jsou události, na které člověk do smrti nezapomene…a to nemluvím o konci a děkovačce ve stoje . . .

Včerejšek se nám povedl jako týmu a to je opravdu skvělé. Každý, kdo přišel na hřiště, tam nechal maximum a to bylo asi to nejdůležitější. Týmově jsme bránili, ale i týmově útočili, takž se Prostějov nemohl soustředit pouze na někoho z nás. Myslím, že tento zápas byl opravdu ozdobou této ligy a ten, kdo ho neviděl, tak opravdu o hodně přišel…

Je jasné, co nás nyní čeká. . . pátý rozhodující zápas na palubovce Prostějova. Zápas o všechno, ve kterém si rozhodně nikdo nic nedaruje, zápas, který bude jako dělaný pro silné povahy, zápas, na který se já osobně neskutečně těším a vím,  že celý tým udělá pro vítězství maximum. My jsme si v minulém zápas dokázali, že umíme hrát i tam a tak doufám, že pátý duel bude v naší režii a PROSTĚ TO DOKÁŽEME A DO DĚČÍNA LETOS JEŠTĚ BASKET PŘIVEZEME!!!

Samozřejmě k tomu budeme potřebovat vás, je nám jasné, že to není úplně vhodný den, ale jestli fandíte, jestli žijete basketem, jestli jste v tom stejně jako my, tak si to prostě musíme zařídit. VĚŘTE, že vás potřebujeme, viděli jste sami, kolik jste do nás v tom urputném vedru vlili energie a to samé budeme potřebovat i ve středu. Klub pro všechny zájemce pořádá zájezd a za cenu, kterou prostě musíme jet !!!

http://www.bkdecin.cz/novinky/11-05-2012-valecnici-chceme-vas-v-prostejove-/

 

NEZAPOMEŇTE NÁS PODPOŘIT VZKAZEM!!

http://koubasket.cz/podporte-valecniky/

Podívejte se také na fotogalerii ze včerejšího zápasu, kterou pro vás připravil Marek Šnajdr, stejně jako úvodní fotku toho článku, na které je Bobo a jeho upřímná radost v očích . . .

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.140803552720363.29340.102066209927431&type=1

 

PS: JÁ TOMU BEZMEZNĚ VĚŘÍM !!!!!!!!