Pár novinek z našich i vašich životů . . .

94-unibon-novy-jicin_41Hezký večer všem. Tak jsem se utrhl a Mareček mě dokonce nechá něco vám napsat(spí) 🙂 Ono je to s ním poslední týdny pěkně veselé, ráno vstává brzo, večer se mu nechce jít spát a když mě vidí u pc, tak by chtěl koukat na Děčín BoBoBo, takže práce žádná, KOUBAsket šidím, ale samozřejmě né úmyslně. Určitě to všichni moc dobře znáte, myslím ti starší 🙂 Tak vás dnes tak nějak poinformuju,co je vlastně u nás nového….

KONEČNĚ VÝHRA. . . Ano, konečně jsme vyhráli a už bylo opravdu na čase, protože každý z nás už potřeboval výhru jako sůl a to nemluvím o “Opravdovým fanouškovi”, kterej se na děkovačku těšil asi nejvíc z celý haly 🙂 Myslím, že to je především hodně velká psychická vzpruha, protože play off se opravdu blíží. Zápas s Novým Jičínem se odehrál opravdu nezvyklý čas, ale já si myslím, že to nikomu znás nevadilo a jsme rádi, že se do haly dostavilo tolika lidí, i přes ten nezvyklý čas a i přesto, že utkání bylo v tv. Myslím, že jsme se jim odvděčili dobrým výkonem a mohli jsme se společně radovat.

STŘEDA – BITVA V PERNÍKOVĚ. . . ve středu nás čeká další střípek v naší mozaice a to tým Pardubic. Pardubice nás porazily u nás doma a my jim určitě budeme chtít tuto porážku vrátit. Čeká nás opět velice těžký zápas, ale který ze zápasů v nadstavbě nebyl těžký, že? 🙂

ŽAMPI NA TRÉNINKU. . . přišel na nás podívat Adámek, který musel trávit dny doma po operaci kotníku. Myslím, že mu to určitě pomáhá, protože se mu konečně změnil stereotyp, kdy nemohl nic dělat a věřte mi, že vím o čem mluvím 🙂 On se na nás tedy nepřišel jen podívat, ale i chodí do posilovny a pohrává si s míčem, aby to nezapomněl.

ANI POMI NEPOMOHL. . . no je to tak. Ústí hrálo druhé utkání semifinále play off naší druhé nejvyšší soutěže a po výhře v Jidřicháči tentokráte doma selhalo a prohrálo o 13 bodů Nastoupil i Pomi, který taktéž nedokázal zaránit porážce, proti opravdu velmi silnému soupeři.

KAŽDÝ KOŠ POMÁHÁ. . . ano, opět tady byla akce, která nemá v dějinách sportovních svazů v ČR obdoby a která přinesla spoustu peněz pro Martínka, který to nejvíce potřebuje. My jsme moc rádi za každou takovou akci, protože si myslím, že zrovna sportovci jsou ti, kteří prostě pomáhat tímto způsobem mají a čím víc, tím líp. My si zdě v Děčíně nyní organizujeme také jednu sbírku pro malou Karolínku, o které jste již na KB četli a v brzké době se dovíte, jak to všechno bude probíhat a co vlastně se bude dít . . .

Tak, aby toho dneska nebylo málo, tak já jdu ještě vymyslet rozhovor 🙂 tak se s vámi loučím, mějte se fajně a ve středu nám držte palce a očekávejte nějakej ten rozhovor . . . 🙂