Pavel Bosy Bosák: “ BK Děčín šlape a já chci bejt součástí“

Pavel Bosák rozjel v poslední čtvrtině svou mašinu a důležitými koši dopomohl k výhře Válečníků. Jak na to celé nahlíží on, jak se těší na týden bez středečního zápasu, jak je to se zlým mužem a jak se těší na ples baskeťáků…o tom všem v tomto rozhovoru…

Bosy! Televizní zápas a tys to měl v poslední čtvrtině ve svých rukách a ono to vyšlo. Jak je?

Jsem za to rád! Každej to má podobný. Když pomůžeš k vítěztví a včera určitě, tak to potěší!!Takže je dobře!!

Bylo tam velké odhodlání z naší strany?

Odhodlání? Nevím!! Ale kdokoliv tam šel, tak chtěl dělat věci dobře a naplno – bojovat! Bazy hrál nejlepší game, co jsem tady v Dc,byl všude !!!

Nezaskočili jsme trochu Kolín?

To nevím. My jsme taky měli takový zápasy. Doma Opava, Usk …! Hráli jsme a ono to šlo a Kolín k tomu dělal hrozný chyby v obraně!!

Kde se vzala ta společná síla, která nakonec dovedla Válečníky k vítězství?

Společná síla? Jak jsem řekl, kdyby zápas začal 12:0 pro Kolín, tak je průšvih, ale my jsme makali a dělali si v útoku dobrý pozice. První čtvrtinu jsme vyhráli a to tě začně sakra bavit a pak kdokoliv tam jde, chce hrát co nejlíp a je z toho BIG GAME!

Teď nás čeká týden bez utkání. Jak se těšíš? Slíbil trenér více volna, nebo naopak obnovu fyzičky?

Těším se, pohoda! Kdyby jsme to prohráli v koncovce, tak je nic moc týden, aleeeeee teď???? Samej fotbálek a zpevňovačky a pomalu hurááá na Hradec!!!

Zlý muž Pavel Bosák je pryč! Jak je to možné? V čem je to v Děčíně jiné?

Těžká otázka! Zlý muž jsem furt, ale musím a chci se držet – žádnej blikanec! BK Děčín šlape a já chci bejt součástí!! Je to pro mě psychologická válka – zápas!!! A já ho vyhraju!!!OVERTIME!!

Musíš se v některých situacích hodně držet, nebo to dáváš v pohodě?

Hodně držet!!! Je to dřina.

Co ty a plesy? Je to tvé oblíbené místo, nebo se těmto akcím spíše vyhýbáš? Půjdeš na ten baskeťáckej?:)

Na ples půjdu s mojí paní. Musím jí ukázat Děčín. Jinak to moc neřeším. Ples není každej měsíc, takže se těším!!!

A hlavně!!!!!!!!!!! Má to smysl!!!!!!!!!!!