PLAY OFF JE TADY. . . “Máš koule”?

Dobrý den, asi si říkáte, co to ten Kouba na to facebooku pořád nenápadně zveřejňuje. Co mají ty růžové koule s nohama asi znamenat….Je to zcela jednoduché… Jedná se o projekt  s názvem ” MÁŠ KOULE? “, který zaštiťuje nadace Krtek a který nás bude doprovázet celé letošní play off. . . Myslíme si, že to, co jsme vymysleli, že nemá moc obdoby a že když se již děje něco tak významného, což play off prostě je, tak by se mělo i významně pomáhat!

Ve zkratce vám řeknu, jak se to celé seběhlo. Jedeme si takhle s Ostravy, nadšení z vítězství a sedíme s klukama vzadu a probíráme vše možné. Najednou padne otázka…sakra, co letos s tím play off?? Jelikož jsme tady někteří dlouho, začli jsme si vybavovat, co všechno jsme již měli a neměli a kdo by co mohl mít a co nemohl atd atd… určitě to znáte, tomu vousy nerostou, tenhle podkolenky nosí normálně, to samé s čelenkou, tenhle si vlasy určo neobarví atd atd… Padl nápad tkaniček…. ale pozor, hned růžových …. říkáme, ok, to by šlo… potom další návrh, hele a nepřidáme k tomu tedy růžové podkolenky? A všichni, hele klíííďo, vždyť je to jen sranda… no jenže nezastavitelní a hned, že přidáme i trika na play off, že se nám to vždy líbilo… No a co když uděláme také růžové? Ty jooooo, tak to už je moc, ne? Ne ne, není… normálně uděláme celou kolekci…růžová na play off… a v tu chvíli padlo -růžová, to je symbol rakoviny a najednou všichni, tak do toho jdeme, to je to, oč tu běží… To je to, čím mi můžeme nejvíce pomoci . . . V tu chvíli jsme do toho zasvětili i našeho manažera Kubu Důru, který se do toho hned obul stejně jako my a nakonec se mu podařilo nalézt tento projekt, který je myslím si naprosto úžasný a který hlavně může mnohým pomoci. Až tak se o tom nemluví, ale každý chlap se nad tímto určitě pozastaví . . . A nejen chlap 🙂

To byla sobota.. již v pondělí se mu podařilo zkontaktovat nadaci Krtek, která samozřejmě o spolupráci měla zájem a tak se to celé rozjelo… nakonec jsme tedy upustili od podkolenek, ale tkaničky a trička již máme . . . Tkaničky jsem sice řešil celou neděli, ale povedlo se 🙂 Všechno jsme honili, jak se dalo, ale nakonec se podařilo vše zařídit a vy nás nyní budete moci potkávat v růžovém i ve městě a věřte, že to k něčemu je . . . Trička, která budeme nosit mi zařizovala má dobrá kamarádka Péťa z taneční skupiny HER MAJESTY, protože ona je také taková zařizovačka všeho možného, tak jsme se do toho spolu trochu obuli a trička dokonce přes svou rodinku zařídila.Druhá várka dorazila dnes a tak se ještě nyní tiskne o sto šest… Taková spolupráce větších uskupení v Dc, ta se přímo nabízí.. Holky samozřejmě budou vystupovat během play off na našich zápasech a tak je tam budete moci vidět v plné parádě 🙂 Taková odměna 🙂 Pro vás, samozřejmě 🙂  Samozřejmě velké díky patří také firmě Korselt & Rychnovský, která zajišťovala potisk triček a že byl opravdu hooodně rychlý …Celé trochu v kvapíku a když jsem to dneska vyprávěl, jak dlouho to trvalo od nápadu a až po realizaci, tak všichni koukali. . .

Já jsem hlavně pyšný, že v letošní sezóně, kdy se snažíme pomáhat mnohem více, než kdy jindy, tak že se povedla i tato věc… Je to myslím přesná ukázka toho, co by sportovci měli dělat a já jsem opravdu hrdý, že toho můžu být součástí… Ať se děje, co se děje, my prostě dokážeme ukázat, že to není jen o sportu, ale že lidé si prostě musí pomáhat… a takové upozornění na nějaký problém, který tady prostě je, tak kdo jiný by to měl dělat, než my . . .

A to pozor, všechna trika, ve kterých nás uvidíte na palubovce si budete moci po play off vydražit a budete tak i vy pomáhat . . .

Samozřejmě můžete pomoci už nyní a to zasláním DMS… ale to se podívejte na tento odkaz... Každá DMS může pomoci, nezapomeňte!!!

Takže hurá na stránky www.maskoule.cz

Potom mrkněte na toto video .. . . Máš koule?

A poté se podívejte na samovyšetření varlat s Jirkou Mádlem . . . a to zde ….

 

A tady máte fotečky z dnešního focení… více jich naleznete večer na facebooku koubasketu po kliknutí vlevo na hlavní stránce . . . 🙂

Nedivte se, že na fotkách nejsme všichni, ale bohužel prostě pro všechny ještě nebyly :/ Daň za rychlost…