PLAY OFF JE TADY

Hezký den, jak už to bývá, poslední týden před play off bývá hektický a nebylo tomu jinak ani letos. Opět jsme se pustili do nějaké té akce před play off a tak starostí bylo celkem dost, ale jelikož mě to strašně baví, tak žádný problém. Během týdne jsem stihl udělat tři objednávky na trička, kterých je nakonec něco kolem 150! Číslo hodně vysoké, ale třeba není konečné. Ale to se dozvíte… Když to budu počítat takto zaokrouhleně, tak je to téměř 7500Kč na charitu a to přesněji Matyáškovi Titěrovi do Chřibské. Přes víkend to všechno spočítám a na začátku týdne mu pošleme první várku peněz a to i s penězi za náramky a za věci z koubasketu, takže se může těšit na opravdu vysokou částku a my všichni můžeme mít parádní pocit…

ALE!

Dnes je den, kdy vypukne další play off v mojí kariéře a já se na ten den hrozně moc těšil. Jsem rád, že jsme poslední zápasy základní části odehráli tak, jak odehráli a můžeme jít s dobrým pocitem i do bojů vyřazovacích. Je pravda, že začínáme venku, ale myslím, že v letošní vyrovnanosti týmů, to není zase tak neřešitelná věc. Ano, člověk si musí věřit, musí věřit, že uspěje, ale také musí mít k soupeři respekt, který já osobně mám. Opava je hoooodně podobný tým, jako jsme my a myslím, že to vidí všichni. Na soupisce téměř samý Čech, hodně kolektivní basketbal, na chlup stejné obrany(číselně) atd atd…I proto všechno to může být opravdu zajímavé. My chceme postoupit, Opava jednoznačně také.Má výhodu v domácím prostředí, ale když se člověk podívá na hokej, tak tam se také dějí věci. Dnes se může stát cokoliv, můžeme vyhrát, můžeme prohrát, mohou být tři prodloužení, člověk nikdy neví, ale chtěl bych, aby tam náš tým nechal všechno, co v něm je a že toho má v sobě celkem dost. Není to jen o jednom zápase, ale musíte vyhrát tři a to je hodně složité a může se během té doby přihodit vše možné. Můžeme nakonec prohrát a nepostoupit dál, ale vždy si musíte říct, nechali jsme tam všechno, prostě byli lepší a nám to nevyšlo, ale já doufám, že se to povede!

Letos jsme zažili zápasy, které jsme odehráli dobře, ale nakonec to stejně nevyšlo, ale i přesto jsme si z toho dokázali vzít něco pozitivního a za to jsem byl rád. Play off je jiná soutěž a já věřím, že společné s vámi uspějeme a když náhodou ne, tak i přesto si řekneme, bylo to báječné play off. Jen prosím už ne podobné zážitky jako loni 🙂

Do Opavy jsme vezli i bubny a tak je nám jasné, že pár z vás dorazí a za to1901730_10151777138794649_6604529961828113018_n jsme moc vděční, vy ostatní si zápas užijte v televizi a myslete na nás, budeme to potřebovat 🙂 Myslím, že je prostor i pro vaše vzkazy, které se každý rok posílaly a já je pak vylepoval na nástěnku…Takže jestli se vám chce, tak posílejte vaší podporu na vzkazy@koubasket.cz a to nejen text, ale třeba i fotky, videa, vše co vás napadne!

V úterý se uvidíme v hale a tam to bude mega jízda … 🙂 Mějte se a věřme!

Upozornění!!!

Objednaná trika PLAY OFF  lze vyzvednout v kanceláři BK Děčín v pátek (po dohodě na 777836675), v pondělí a v úterý.

Ještě bych chtěl moc poděkovat firmě Korsel & Rychnovský, která nám potiskává trika pro vás, protože to dá hodně práce, ale i přesto se vše tvoří hrozně krátkém čase a za to jim patří velké dík!

logo KR