Podpořte dobrou věc . . . Movember trika

 

V Kanadě, Jihoafrické republice, Finsku, Nizozemsku, Dánsku, Norsku, Belgii, České republice, Španělsku, Hong Kongu, Singapuru, Francii, Německu, Švédsku, Švýcarsku a Rakousku, tady všude již funguje. Movember navíc využívá podpory Mo Bratrů a Mo Sester rozesetých po celém světě, kteří sehráli důležitou roli v tom, aby se Movember rozrostl do své současné velikosti.

 Proto jsme s nadaci Movember Charity nechali vyrobit limitovaný počet 500 Trik s Logem knírku vepředu a v zadu Movember and Sons. Z každého prodaného trička jde výtěžek na podporu boje proti rakovině prostaty.  Ceny jsou 399,- za cenu bílého a modré límečkové 499,- Kč.

Objednávky vždy s počtem a velikostí jsou M, L, XL, XXL adresou případně kontaktem na vás zasílejte na ice-pavel@seznam.cz a triko či popřípadě trička vám budou obratem odeslány dobírkou na vaši adresu.

Veškeré info o Movember na adrese     cz.movember.com

P.S. Prozatím se do akce zapojili hokejisté HC Třinec, LEV Praha, Slavia Praha, Škoda Plzeň, Energie Karlovy Vary, basketbalisté Levharti Chomutov, ČZU Praha, Sokola Pražského a přibývají další . . .