Poslední pracovní den

20122009629Dobré ráno.Tak doufám, že ze sněhu, který nás dnes probudil máte radost a že se v klidu dostanete do práce. My dnes máme poslední pracovní den před Vánoci a tak se samozřejmě těšíme. Dnes nás čekají poslední dva tréninky a poté ještě klubová vánoční besídka, kde se obnovuje zvyk, kdy si mezi sebou budeme dávat malé dárečky, tak jsem zvědav, co ten Ježuch přinese Koubovi 🙂 Původně jsme měli trénovat déle, ale jelikož musíme na druhou injekci na očkování proti žloutence A,B, tak se tréninkový plán trochu upravil. Ono se totiž potom očkování nesmí dva dny nic dělat, to vlastně  nebudu moct dělat ani vánoční úklid, to je paráda 🙂 Vlastně trénujeme již jen čeští hráči, protože všichni cizinci již odjeli domů, jako poslední to byl o víkendu Ali. Minulý týden ve středu odjel i Andrej, kterého čekali v Nitře ještě studijní povinnosti, takže ten měl o náplň postaráno 🙂

Včera jsem se byl podívat v UL na basketu ,hrál tam Chomutov a nakonec z toho byl jednoznačný zápas pro hosty. První poločas velmi vyrovnaný, ale druhý už ovládal jasně chomutov a to i díky úspěšnosti střelby. Dali pár trojek a dá se říct, že bylo po zápase, prootže UL v jednu chvíli nějak koš dát nemohlo vůbec. Chvílemi i celkem vyhecované utkání, kdy poté na Aldu pískala celá hala, ale jinak v rámci slušnosti 🙂 Já bych i přes prohru UL pochválil Žampiho, kterej se mi moc líbil, chtěl hrát, snažil se, dával body (mohl i víc), chtěl prostě zvednout prapor. . . Tudíž Ústí neprožilo moc úspěšný víkend, protože i v sootu doma prohrálo a to s Plzní. Naopak Chomutov si připsal dvě důležité výhry a může být na vánoce spokojený.

No a to je asi tak nějak všechno… KOUBAsket si bere také nejspíš dovolenou, ale kdyby se něco událo, tak vám samozřejmě vše oznámíme 🙂 mějte se fajně, užívejte prázdin a dovolených a především se mějte rádi . . .