Poslední týden příprav

Přesněji nám chybí čtyři pracovní dny a jeden sváteční do startu Mattoni NBL. Ano, dnes je ten sváteční, který si určitě většina z vás užívá doma, vlastně jste si určitě udělali takový hezký prodloužený víkend, že? No my máme dnes dle rozpisu jeden trénink a pak půjdeme hezky rehabilitovat. Už jsme od minulého týdne najeli na stejný tréninkový řád, který nás bude čekat i v sezóně, tak vždy v pondělí jen jeden trénink a rehábka. To víte, svátek nesvátek, my makáme furt :o) :o)
Včerejší den se nám opět vyvedl a hezké počásko by mělo být ještě dnes a pak už konečná, tak toho koukejte využít. Já včera pospíchal s rodinkou do Chomutova k rodičům a při té příležitosti jsem se zastavil na tamním basketu. Hrál se zápas BK Chomutov – Litoměřice, chomutov nakonec přesvědčivě vyhrál a já doufám, že se odrazil k výkonům, které je budou zdobit. Ono po úvodním dvojkole, když kluci prohráli oba zápasy, tak jsem se trochu lekl, ale tenhle víkend měli úspěšnej a tak to teď bude už jen dobré.
Hlavní pointa dne ale byla v tom, že Mareček poprvé zavítal na basketbal 🙂 Sice samozřejmě jako divák, ale sledoval to jako o život. On má totiž sporty moc rád, i v tv je se mnou sleduje, to byste se někdy nasmáli :o)

A jelikož je pondělí, tak jsem vám přidal nové video, když se náhodou budete nudit :o) tentokráte je to NBA SLAM DUNK CONTEST 2009!!!

Ještě jednou vám píši výsledky I.ligy a k nim i počty bodů našich mladých hvězdiček a nejen jich :o)

Kondoři Liberec- BK Trutnov 84:83
Body: Prach 18, Pomikálek 6 — Houser 13

Lokomotiva Plzeň – BK Ústí nad Labem 66 – 61
Body: Žampach 5

BK Chomutov- BK Ústí nad Labem 72:67
Body: Žampach 13

více informací o zápasech našich hostujích hráčů můžete získat na těchto adresách
http://www.fanklub-kondori.frantiskovo.cz/
http://www.bkusti.cz

http://www.bktrutnov.cz/muzi/