Předzápasový rozhovor s Pavlem Novákem z Opavy

novakMáte za sebou sérii tří vítězných zápasů a především ta poslední výhra v Ostravě byla pro vás hodně důležitá, tudíž se od vás dá očekávat velice sebevědomý výkon. Jaká je nálada v týmu?

Výhra v Ostravě nám dost pomohla, ikdyž první poločas byl zase stejný, jako zápasy se silnou čtyřkou co jsme měli, jinak druhej poločas jsme hráli tak, jak musíme hrát pořád, abysme hráli dobře a vyhrávali. Když se vyhraje, nálada je zákonitě lepší a je to tak i u nás, všichni dřou a těší se na další zápas, pač vítězství vám vždy hodně pomáhá:)

Opavský tým zůstal skoro celý pohromadě, odešla sice největší hvězda Pavel Pumprla, ale jinak je tým delší dobu spolu. Jeto výhoda?

Tohle jsem říkal vždy, že Opava má výhodu o proti některým týmům, že už je delší dobu spolu…ale uvidíme, jak se to projeví v sezóně a hlavně ke konci zápasu…jinak Pampe odešel, ale každý hráč u mě je tady nahraditelný…

Tým byl vhodně doplněn o tebe a Dana Doušu, jak jste zapadli?

Tak já sem zapadl dobře, pač většinou znám kluky z Olomouce, kde jsme byli v dorostu a další z Pv ….a Dan je taky hodny kluk, který zapadl hned:)

Co ty, jak se cítíš v jiném prostředí jak po lidské,tak sportovní stránce?

Po lidské stránce se v Opavě cítím dobře. Bydlím na hale, kde mam vše od restaurace až po posilku a rehábku, takže nemusím nikam moc chodit 🙂 a po stránce sportovní je to taky dobrý, když hráč je dost vytížený, tak si nemůže stěžovat:)

Jaká taktika by na Děčín mohla zítra platit?

Jaká taktika to nevím, ale my musíme hrát tu naší hru, agresivní obranu a z toho rychle dopředu…

Čím si myslíš, že jste schopni Děčín přehrát? A na co si musíte dát největší pozor?

Myslím, že to bude těžké utkání. Myslím, že hráči jak na rozehrávce tak i na křídlech jsou vyrovnaní a bude se rozhodovat na pivotech….což doufám, že naši kluci vás dobře ubráni a taky že využijeme Dana tak jako v posledních utkáních, když už se začíná pomalu rozjíždět…

Neuškodí vám ta daleká cesta? Přecejen je to nejdelší zájezd,co vás čeká.

Uškodí neuškodí na to se nemůžeme vymlouvat, každý cestuje, takže bude důležité, jak se rozcvičíme a jak nastoupíme do zápasu, začátek je vždy důležitý.