Překvapení jménem DĚTI :)

Musím se přiznat… poslední dobou mám stále z něčeho radost 🙂 Koubasket věcičky, o kterých jsem přesvědčen, že dokáží velké věci. A dnes velká radost z naší přípravky. Věděl jsem, že se hlásí spousta dětí, ale toto předčilo všechna moje očekávání. Jsem tu 10 let, ale takový zájem o naší přípravku nepamatuji a to je dobře!

Všichni asi ví, že jsem velkým zastáncem sportu u dětí, že si myslím, že by každé dítě měl sportovat, že jim to může pomoci atd. Proto jsem byl i velkým20140915_154607 zastáncem našich náborů na školách, školkách a všude jinde. Měli jsme náročný týden v letní přípravě, kdy jsme každé ráno brzo vstávali a utíkali do školy za dětičkami a tak trochu si hráli. Byl to náročný týden a když se nás v pátek trenéři ptali, jak jsme na tom, tak my už ani nevěděli. Měli jsme těžký týden, trénování, děti, vstávání, zápas a tak jsme se hrozně těšili, až bude konec…Kdybyste nás v pátek na večeři viděli, tak byste neuvěřili 🙂

Jenže, ono to všechno je prostě k něčemu dobré a nám se to teď vrací a já jsem hrozně moc rád. Vždycky jsem na náboru říkal, že je jedno jaký sport budete dělat, hlavně když budete sportovat a když si vyberete basket, tak se spolu uvidíme a já budu moc rád a opravdu jsem! Jsem rád, že rodiče v dnešní době najdou možnosti, jak nechat díte sportovat, ikdyž vím, jak je to kolikrát těžké a složité a to hlavně časově, protože zrovna basket není drahým sportem.

Dnešní trénink, na kterém bylo 47 dětí a to se mi jich ještě pár omluvilo, tak ten vážně stál za to… 🙂 Jako vážně těžké něco dělat, ale i tak si myslím, že jsme to celkem zvládli… My teď zapracujeme na rozdělení do nějakých skupin, aby vše probíhalo tak, jak má. Do konce měsíce vše vyřešíme, tak nám dejte chviličku, ale myslím, že děti jsou spokojené i tak 🙂 🙂 Poprvé jsem si koupil letos píšťalku, protože jsem ji neměl a musím říci, že se to vyplatilo 🙂 🙂

Ne vážně, jsem rád, smekám a doufám, že s námi všichni vydržíte… protože sportovat je fajn!

Mějte úsměv na tváři, mějte s námi prozatím trpělivost a sledujte, jak jsou vaše dětičky nadšené a o to nám hlavně jde…!

A teď se mrkněte, jak to u nás vypadalo :-))