Pro Věrušku poputuje úžasných 30 180 kč!!! Díky vám!!!

Přidáno poděkování od Andílků a maminky Věrušky..Konec aukce pro Věrušku je tady.. 14 dnů a především ty poslední byly celkem hektické. Po vymyšlení doprovodné  “akce fotka”, to stálo opravdu za to 🙂 Ale vše smeřovalo jen jedním směrem…pomoc Verušce.  Mám z toho opravdu úžasný pocit. Víte, když jsem takhle seděl u pc před třemi týdny a četl zprávu o tom, jestli by se nějak nedalo pomoci pro mě neznámé malé krásné holčičce, tak jsem si říkal, strašně rád bych pomohl, ale jak. . . Měl jsem spoustu nápadů v hlavě a podělil se o tom s klukama, říkám narovinu, že ne všichni řekli hned ano, protože převažovaly i názory o tom, že je na to hozně brzo a tak, ale já si stál za svým, viděl jsem někoho, kdo potřebuje pomoc a věděl jsem, že i díky těmto stránkám to opět můžeme dokázat! A co se nestalo, my jsme to opět společně dokázali a já jsem na vás strašně hrdej! Ono je hrozně jednoduché něco vymyslet a nechat to běžet, je jednoduché říct si, já chci pomoci, ale když si pak sednete a počítáte a najednou vám vyskočí částka 30 180 kč, tak je to něco neskutečného a vlastně byl tento projekt pomoci ještě úspěšnější, než ten minulý pro Valinku!

551304_511842512223478_1622678286_nPřemýšlím proč to všechno… a vím proč… vy všichni, kdo jste se do toho zapojili, tak jste pomáhali i dál, ne jen tím, že si něco koupíte, ale i tím, že jste o tom mluvili, že jste řešili proč to je takto a není jinak, proč stát nedá a vy ano atd atd…o to všechno tady přece jde, nejde jen o ty peníze, ale o to podvědomí, které každého zasáhne… Sdílení na facebooku, který k něčemu důležitému opět byl, ikdyž je mi jasné, že to až někomu možná vadilo, ale i to je dobře 🙂 To, co se odehrálo včera, že jste si prodávali fotky navzájem a zvyšovali tak částku pro Věrušku, to bylo naprosto neskutečné a já jsem si v tu chvíli říkal…opravdu tohle všechno má smysl…

Byl jsem hrozně pyšný, pyšný na vás na všechny, protože vás většinu znám a vím, kdo jste. Ne žádný anonymní člověk, ale Míša, Péťa, Káťa, Jirka, Eva atd … prostě bezva lidi, kteří mají srdce na pravém místě… Moc všem děkuji a děkuji i vám všem, kteří jste se nakonec nezapojili, protože už jen to, že jste si o tom teď přečetli a dočetli to až sem, tak to je dobře…:)

Ještě řeknu jednu věc…. je to pár měsíců, co jsem vám psal o jednom heslu, sloganu… “má to smyl” a těď již víte, proč jsem o něm psal, všechno co děláte, má mít nějaký smysl a vy všichni jste ukázali, že toto má opravdu sakra velký smysl… DĚKUJU!!!!

Poděkování od Andílků a maminky Věrušky…. 

Dobrý den, z celého srdce Vám chceme poděkovat za Vaši velkou pomoc a vůli, také za spoustu času, který jste do akce “Dražba pro Věrušku” vložili. Je až obdivuhodné, jak jste se tohoto Vašeho nápadu ujali a dokázali se semknout a táhnout za jeden provaz jako při sportovním zápasu. Věříme, že i Vám zůstane v mysli krásný pocit z tohoto vítězství a budete i nadále fandit malé Věrušce v jejím nelehkém boji. Děkujeme za vše a držíme všechny palce ve vaší sportovní kariéře a také v osobním životě. Maminka Věrušky,Věruška, Andělé bez křídel a také všichni ostatní obyčejní lidičky, co mají srdíčko na správném místě.

Pro info konečné částky v aukci…

Dres Kouba – 1050kč – Harmony

Dres Soky – 900 Kč – Míla

Dres Luboš  – 1700kč – Míla

Večere Soky  – 4000Kč – Nicis

Večere Kouba – 3000 kč – Herma

Večeře Luboš – 3000Kč – Herma

Lžičky –  1000kč – Janina

Míč BK Děčín – 2000 Kč – Harmony

Dres Ell Sanders – 1100 Kč – Lee

Týmový dres – 950 kč – Harmony