Program basketbalového odpoledne s AND1

Ve středu 21. března od 16 hodin se ČEZ Sportcentrum Děčín otevře pro všechny naše fanoušky. Každý příchozí, kdo se zapojí do připravených soutěží, získá drobný dárek od BK Děčín a zapojí se do slosování o hodnotné ceny od partnera firmy AND1.

Pravidla soutěžení:
Každý účastník se musí registrovat u registračního stolku, kde dostane hrací kartu.
V období od zahájení soutěžení (cca 16.05) do ukončení soutěžení (cca 17.55) musí projít všechna soutěžní stanoviště – na každém dostane razítko. Po získání všech razítek odevzdá soutěžící vyplněnou hrací kartu u registračního stolku, kde obdrží od BK Děčín drobný dárek.
Všechny plně vyplněné karty budou slosovány v tombole o hodnotné ceny od společnosti AND1. Pokud vylosovaný fanoušek nebude přítomný, nemá na cenu nárok. Bude se losovat znovu.
Každý účastník může vhodit pouze jednu hrací kartu. Soutěžit “nanečisto” však může dle časových možností (přednost na každém stanovišti mají soutěžící bez získaného razítka).

Časový harmonogram:
16.00 zahájení – úvodní slovo moderátora
17.00 přerušení soutěžení, vystoupení DCH cheerleaders
17.55 ukončení soutěžení, vystoupení DCH cheerleaders
18.00 losování tomboly o ceny od AND1

Stánek AND1 v ČEZ Sportcentru
V době konání akce prodej značkového oblečení za velkoobchodní ceny.

Setkejte se s hráči A-týmu
Během celé akce se můžete setkat s basketbalisty BK Děčín, říct si o autogram, nebo se s nimi vyfotit ve fotoateliéru Střední školy řemesel a služeb.

Na místě také získáte informace k náboru basketbalové mládeže a cheerleaders.