První krok pro nás ! ! ! Paráda!!!

housi-ovUf, tak první zápas máme za sebou. Musím tedy říct, že zápas to byl těžší, než se v konečném výsledku zdá. Ostrava přijela s mnohem větším odhodláním, než minulý týden a bylo to znát. Nakonec se  ale ukázala naše síla a skvěle hrající Houšman, který předvedl svůj životní zápas v pravou chvíli! Takže vedeme v sérii 1:0 a v pátek nás čeká ještě mnohem těžší utkání na palubovce Ostravy. Zaslechl jsem, že s námi jedou i fanoušci, takže kdybyste se chtěl někdo přidat, určitě neváhejte a pojeďte, ikdyž samozřejmě chápeme, že je to pekelně daleko.

Jinak jste se nakonec dočkali i slibovaných vlaječek, které vám Sméťa dovezl, za to mu patří velké poděkování :-))) Pokusím se vám dát dohromady  během zítřka rozhovor s naší dnešní hvězdou večera …. zatím se mějte krásně a užívejte si krásného vítězství a moc děkujeme za to fandění, především v době, kdy se nám tolika nedařilo, to jste byli naprosto famózní!!!!!!!!

Buďte s námi v dění, buďte s námi v šatně! Pošlete na email basket.vzkazy@seznam.cz vzkaz našemu týmu, podporu, radu, cokoliv vás napadne a my si to vylepíme v šatně a budeme vás mít stále na očích!!! Tak neváhejte a piště!!! MŮŽETE POSLAT I FOTKY, JAK  SE PŘIPRAVUJETE NA FANDĚNÍ, V ČEM A JAK BUDETE FANDIT A JÁ JE ZVEŘEJNÍM NA KOUBASKETU! ! ! WIN TOGETHER


A kdyžtak ještě mrkněte na Máru 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=e_7LfhmSftc