Rozdávali jsme radost . . .

Hezký advetní víkend přeji. Tak máme za sebou další týden a že se toho neudálo málo. Zápas v Plzni jsme zvládli, ikdyž basket ke koukání to tedy moc nebyl, ale i přesto jsme jeho osud drželi pevně v rukou a dovezli do Děčína své dvanáct vítězství v této sezóně. Je pravda, že jsme se s Plzně vrátili až někdy po půl druhé v noci, jelikož náš trochu zdržela dopingová kontrola, která si políčila na Johna a Ella a druhý jmenovaný s tím měl trochu problémy, myslím problémy s vykonáním zkoušky, ne s výsledky 🙂 Takže v Plzni trochu zdržení 🙂

Ve čtvrtek jsme se po tréninku vydali směr nemocnice, kam chodíme každý rok na Dětské oddělení a tak trochu jsme si zahráli na Ježíšky a donesli dětičkám pár dárků. Měl tam také premiéru náš nový kalnedář, který jsme tam pro tamní oddělení zanechali a který v tu dobu byl vlastně jediným vyrobeným. Myslím, že se to opět povedlo. Byla vidět radost a to je to nejdůležitější. Popřáli jsme dětičkám, ať mohou být na Vánoce doma a tyhle dárečky využívají co nejméně… (protože jsou nemocniční a budou dělat radost zase dalším dětičkám)

více fotek z akce naleznete po kliknutí ZDE

DNES!!! v sobotu nás čeká vele důležitý zápas na palubovce Svitav. Vlastně máme poslední dva zápasy před Vánoci a tak bychom chtěli být 100% úspěšní. Víme, že to ve Svitavách nebude nic jednoduchého, ale na zápas se moc těšíme, protože již v minulém roce tam panovala hezká atmosféra a tak doufáme, že letos tomu nebude jinak a třeba bude ještě lepší. Zápas je televizní, takže ho budou moci konečně vidět i všichni naši fanoušci, ale pozor!!! hraje se až od 20 hodin a samozřejmě na čt4 sport. Utkání je věnováno bývalému reprezentačnímu trenérovi Josefu Fleischlingerovi, který oslavil úžasné sté narozeniny .. .

To se děje dnes a co příští týden?

V pondělí nás ještě samozřejmě čeká trénink, ale odpoledne pojedem opět rozdávat radost a to do dětského doma v Krupce, kde jsme byli i loni a kam pojedeme skoro jako domů, protože hodně dětí jezdí na naše zápasy a tak se s většinou z nich známe.

Poté ve středu domácí zápas proti Opavě a již následuje setkání s fanoušky, sranda zápas a autogramiáda. A pak ? No joooo pak už jsou skoro Vánoce …. 🙂 tak užívejte a dneska nám opravdu držte hoooodně palce!!!!! Ps: kdybyste chtěli vidět sníh, tak vyjeďte pár km nad Děčín… je ho tam opravdu dost….

11 thoughts on “Rozdávali jsme radost . . .

 1. Pingback: Enrique
 2. Pingback: Steve
 3. Pingback: raymond
 4. Pingback: miguel
 5. Pingback: Bill
 6. Pingback: lance
 7. Pingback: jim
 8. Pingback: juan
 9. Pingback: marc
 10. Pingback: Herman
 11. Pingback: joshua

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *