Rozhovor před derby s Ústím nad Labem

Hezké dobré ráno Děčíne a jeho okolí…Blíží se událost, na kterou se těší kdejáký Děčan a Ústečan. Ano již v neděli je na programu derby, které je více než Severečeské, je to derby dvou sousedů, dvou měst, které od sebe leží opravdu kousek… Ano !!! Derby proti Ústí nad Labem vypukne již v neděli v 17h a my jsme se nemohli zeptat na pár důležitých informací nikoho jiného, než naší marketingové manažerky Ing. Aleny Volrábové… Dozvíte se, jak vznikl nápad na vyprodání Sportcentra Sluneta, jestli se můžete ještě přihlásit na zájezd, či jestli do UL pofrčí i náš nový maskot Válečník … Tak hezky čtěte a v neděli na to společně vlítneme, co vy na to? WT

První otázka nemůže být jiná… Kolik lidí se nakonec přihlásilo na zájezd do UL?

Ve čtvrtek bylo přihlášeno 125 fanoušků, takže plánujeme vypravit 3 autobusy.

Jak vlastně vznikl nápad uspořádat zájezd zcela zdarma?

S pořádáním zájezdu jsme počítali hodně dopředu vzhledem k blízkosti Ústí nad Labem a atraktivity derby. Náš partner CK Dezka nám při organizování zájezdu nabídl podporu a zajištění dopravy pro všechny zájemce zdarma.

Kolik lidí ty osobně tipuješ, že nakonec ještě z Děčína přijede po své vlastní ose?

Můj odhad je, že by na utkání mohlo dorazit přes 200 děčínských fanoušků.

Myslíš, že by se mohlo zadařit a toto derby bylo opravdu tím, které navštivilo letos nejvíce lidí?

Myslím, že vedení našeho i ústeckého klubu dělá maximum pro dosažení rekordu. Vzhledem ke zdravé rivalitě mezi týmy ze severu Čech mají tato utkání svůj zvláštní náboj, takže věřím, že derby přiláká velké množství fanoušků z obou táborů.

Kdyby si to někdo na poslední chvíli náhodou rozmyslel a nakonec se chtěl přidat k výpravě válečníků, bude to moci eventuálně ještě dnes či v sobotu zkusit, nebo bylo prostě přihlašování včera ukončeno a teď již musí každý dorazit sám?

Jak již bylo zmíněno, pro naše fanoušky jsou připraveny 3 autobusy. Pokud bude ještě volná kapacita, mohou se fanoušci přihlásit i po termínu.

A poslední otázka a neméně důležitá. Pojede do UL i náš nový maskot Válečník?

Válečník se už nemůže dočkat svého prvního derby a také se těší na setkání s ústeckou pandou, kterou měl možnost poznat při letošním All star game 🙂