Sádra dole a co teď …

Hezký den všem. Tak včera jsem se dočkal a po čtyřech týdnech  mi byla sundaná sádra z mé pravačky. KONEČNĚ!!! Sice se to ještě o dvě hodiny odložilo, z čechož jsem byl hrozně zklamanej,ale zase jsme si mohl s Láďou skvěle zatrénovat na “Žampiho” galerce, což bylo výživné 🙂 Nakonec tedy sádra rozřezaná, utíkal jsem na rentgen, poté zpět k paní doktorce, která mi řekla, že je vše v pořádku a že se jí to moc líbí. Dokonce se ta má (prý) pochroumaná ruka(přecházení různých lehkých úrazů) dala celkem dobře dohromady a hlavně je vše srostlé a tak můžu začít s rozhýbáváním. Je pravda, že tohle teď chvíli potrvá, jelikož mám zápěstí trochu nateklé a prý ještě nateče, říkal včera Petr Toncar, náš fyzioterapeut na dálku 🙂 Toho jsem vlastně pak celé odpoledne naháněl, no vlastně jsme se naháněli tak nějak navzájem. . . Nakonec jsme se dohnali až v 9h večer a tak jsme rehabilitovali až takhle pozdě. Ale spíše to byla diskuze o tom, co teď ano a co teď ne. Naštěstí je toho v ANO více, tak je to v pohodě. “Samozřejmě ze začátku z lehka Koubo”. Musíme počkat, až ten otok zmizí atd atd atd … 🙂 No úkolu mám dost, třeba jeden z nich je, že jsem si hned cestou domu koupil 3kg hrachu, ve kterém se budu “hrabat” 🙂 Samozřejmostí je doporučení plavání, mastiček, míčkování, zábalů, lasseru atd atd . . .  No hlavně ať to jde rychle, co vám mám povídat. . .

Od Ládi jsem dostal takový krásný tréninkový plán na tento týden, tak mám aspoň o zábavu postaráno. .

Dneska odpol mě čeká ještě další kontrola na neurologii a také výsledky EEG, které jsem tam podstoupil minulý týden, ale zatím to s hlavou vypadá čím dál tím lépe, tak to snad i vydrží. .

No a zítra? Zítra hurá na derby do Ústí nad Labem. Jak se těšíte na tento svátek? Zápas začíná nezvykle ve 20h, protože se v Ústí hraje hraje hokej, tak doufám, že po hokeji fandové dorazí . .. Šlechta z UL totiž hraje s Mladou Boleslaví, tak snad dopadnou dobře . . . 🙂  Vy všichni z Děčína jste určitě taky rádi, protože to takhle alespoň krásně stihnete a uděláte si prima večer v UL. Rozhodně vás budeme potřebovat, protože nás nečeká nic lehkého, o čemž jsme se již letos přesvědčili ve spoustě zápasů. Také můžete využít autobusu, který nás klub vypravuje, tak neváhejte a pojeďte!!!

PS: kdybyste nepoznali, co je na té fotce, tak je to moje sádra, která zahučela do koše :-)))

A jinak !!! WT