Šampioni 2x prohráli …liga U14… fotky uvnitř

Hezký večer. Krom velkého derby s Ústím nad Labem se o víkendu hrála také utkání našich mláděžnických družstev a co hlavně, hrála se utkání našich svěřenců z U14. Bohužel jsme obě dvě premiérová utkání prohráli, ale myslím si, že kluci se nemají za co stydět a především zápas proti Litoměřicím se musel líbit všem zúčastněným a všem divákům, kteří do haly přišli a že jich nebylo vůbec málo. Je sice vidět, že máme spoustu mladších kluků, ale i ti dokázali, že když se jim chce, že to prostě jde.

Možná si říkáte, nějak moc chvály, když jsou výsledky né příliš lichotivé, ale v této kategorii je opravdu hodně znát každý rok navíc a my jelikož máme opravdu mladé družstvo, tak máme vše před sebou ….Ale myslím si, že když budou pracovat tak, jak pracují doteď, že se jim to brzy vrátí a začneme soupeře často překvapovat.

Přináším vám i pár fotek z dnešního zápasu, za což děkuji především panu Pytlíkovi, který se výborně vžil do role fotografa a fotky mi posléze poskytl.

Já doufám, že dám během totoho týdne dohromady profily kluků a trochu vám představím celý náš tým a co hlavně, trochu nám ty naše bojovníky proslavím 🙂

BK Děčín – Sj. BK Litoměřice 51:77

Střelci: Žikla 22, Trbola a Josefus 8, Janoušek 5, Pytlík 4, Turek 2, Tesař 2

BK Děčín – Levharti Chomutov 49:113

Střelci: Žikla 22, Josefus 8, Franěk 6, Janoušek 5, Pytlík 4, Andrle 2, Trbola a Tesař 1.