Skvělý konec roku

Karma Basket Poděbrady – BK Děčín 80:89 (21:19 36:49 52:68)
body: Beneš Pavel 19, Stria Luboš 14, Páleník Miroslav 12, Thomas Kevin Gerrod 9, Castleberry Stephen 8, Horák Ladislav 8, Harčár Pavel 5, Nuber Róbert 3, Mužík Marek 1, Sýkora Matěj 1 – Hatcher Wiliam 21, Houška Pavel 15, Houška Jakub 14, Červenka Andrej 11, Alič Admir 9, Soukup Miroslav 7, Balík Marek 5, Fenderson LaVontay 5, Novotný Pavel 2.

Tak co k tomu napsat. My jsme si moc přáli výhru, chtěli jsme dobře zakončit letošní úspěšný rok a to se nám podařilo. Mylím, že už při rozcvičce bylo znát, že to dneska bude dobré a to se přeneslo i do utkání. Možná to zpočátku trošičku skřípalo v zakončení, ale i tak jsme si pořád řákali, že to musí přijít, že hrajeme dobře a musíme vytrvat. No a ono to přišlo, konec druhé čtvrtiny byl zcela v naší režii a to rozhodlo. Vytvořili jsme si náskok, který jsme na začátku druhého poločasu ještě zvýšili, tuším až na 18 bodů, ale pak nám jak kdyby mávnutím proutku odešla střelba a Poděbrady začli stahovat. Nakonec z toho byl ještě hodně bojovný zápas, který se musel všem v hale líbit. Určitě skvělé zakončení roku 2009 a dobré výhledy do roku 2010. Určitě bych poděkoval všem fandům, co za námi  z Děčína jeli, protože byli slyšet a my byli mooooc rádi, že je tam máme.. a samozřejmě i početné ekypě z Hradce 🙂

Užijte si dnešní den jak nejlépe dovedete. My jdeme na trénink a na rehabilitaci a poté nás čekají oslavy nového roku. Samozřejmě hodně lehké, jelikož zítra opět trénujeme, protože již 3.1. nás čeká další zápas a to tentokráte doma proti Ostravě. . . tak fajn den přeji .. .