Soutěž rozhovorů – Admir Alič:”Věřím, že prokážeme své kvality”

Hezké odpoledne. Máme zde poslední soutěžní rozhovor a to s Admirem Aličem. Tento rozhovor si přála Jana Šubrtová…Večer se na facebooku KOUBAsketu.cz spustí hlasování a vy budete moci rozhodnout, kdo získá nějaký ten dáreček… ve hře je dresík do auta, ale myslím si, že se tam najde i něco jiného … 🙂 to se ale vítěz bude muset nechat překvapit… takže večer …. Prozatím si hezky prostudujte rozhovory, ať víte, který je podle vás nejlepší…

 

1)Kde a kdy si se poprvé setkal s basketbalem?
Jako malý jsem prošel snad všemi sporty, od karate přes fotbalového brankáře.  Na základní škole si mě pak všiml jeden učitel, který mě pozval na basketbalový trénink a od té doby jsem už u basketu zůstal.

 

2)Jak si se vůbec dostal s basketbalem do Děčína?
Ve svých 21 letech jsem byl z Bosny „draftován“ do pražského USK , kde jsem odehrál dvě sezony, poté jsem se na rok vrátil zpět do svého mateřského klubu KK Zenica Čelik a na další sezonu jsem dostal nabídku od BK Děčín. Letos to je už pátý rok – nějak to letí

 

3)Proč sis na dres vybral zrovna 53?
Číslo 53 symbolizuje datum mého narození (5. března) a zároveň den seznámení s mojí manželkou

 

4)Jak si zatím spokojený s letošní sezónou?
Po veleúspěšné loňské sezoně neprobíhá ta letošní úplně podle našich představ, ale pořád věřím, že prokážeme své kvality a ještě dokážeme zabojovat o příčky nejvyšší.

 

5)Věřím v to, že si letos zahrajeme naše vysněné finále?
Ikyž to zatím podle postavení v tabulce nevypadá, vítězstvím nad Nymburkem jsme ukázali, že jsme stále schopni „útočit“ na medaile a o to se také budeme usilovně snažit.

 

6)Co plánuješ po kariéře?
Rád bych pokračoval v basketbalovém směru zde v České republice, ale kdo ví koho z nás kam osud zavane.

 

7)Jak si spokojený s Děčínským publikem?
Na to je jen jediná odpověď: DĚČÍN MÁ JEDNOZNAČNĚ NEJLEPŠÍ FANOUŠKY V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE! Zůstaňte s námi! WT