Tento týden dva přípravné zápasy

Čas do začátku ligy se krátí a my si tento čas vyplníme dalšími zápasy, které nás na ostrý start mají připravit. Tento týden budou dva a to jeden proti Nymburku, bude to vlastně takový slavnostně přípravný, jelikož se uskuteční v Benátkách nad Jizerou, kde se bude otevírat nová hala u jedné základní školy. Zápas se uskuteční od 18:30h a jste samozřejmě všichni zváni :o) Od Děčína je to nějakých 100 km a to za pořádnej basket stojí, ne?

Druhé utkání odehrajeme ale již doma, takže se nikam nebudete muset vydávat a to ve čtvrtek s týmem Chomutova. Zápas bude začínat ale v neobvyklých 19:30h, tak si to dobře zapište do vaše plánovače. Bude to vlastně taková odveta za zápas, který jsme odehráli u nich.

Jinak naši hostující borci hráli o víkendu svá přípravná utkání. Jerry s Libercem utrpěl dvě prohry, když v pátek prohráli  Rudupisem Prienai 77:89 a v neděli s tím samým soupeřem opět prohráli a to tentokráte 61:69.  Mářa se Žampadlem hráli za Ústí Tyršův pohár, ale nakonec odehráli jen sobotní utkání, ve kterém podlehli Kolínu 70:92. Do nedělního utkání, které bylo vlastně utkáním o třetí místo v turnaji, měli nastoupit proti Chomutovu, ale ten odmítl nastoupit po sobotním utkání proti Vyšehradu, které se ani nedohrálo.Místo utkání si teda kluci z Ústí dali ještě trénink. Dnes už se ale všichni tito hráči budouh hlásit opět u nás a tento týden bojovat opět za naše barvy.

Doufám, že dnes se zapojí do přípravy opět i Andrej, který minulý týden laboroval s nataženým stehenním svalem a budeme opravdu již kompletní. Přecejen se opravdu čas krátí a tak by to chtělo, abychom se všichni sehráli. A my vám s Marečkem, který již je oficiálně přivítán do tohoto města, přejeme dobrý vstup do nového týdne a těšíme se s vámi na nějakém tom utkání, které nás tento týden čeká… Fajnd den Kouba & Mareček

Vítězem Tyršova poháru je Kolín


Sobota 5.9.
BK Chomutov – Sokol Vyšehrad 58:59 (utkání ukončeno ve 33. minutě)
BK Ústí nad Labem – BC Kolín
70:92

Neděle 6.9.
o 3. místo: nehrálo se (chomutov se odmítl dostavit k utkání)
finále: Sokol Vyšehrad – BC Kolín 65:93


SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉ SPORTOVNÍ HALY

Město Benátky nad Jizerou srdečně zve na slavnostní otevření nové sportovní haly při Základní škole Pražská v Benátkách nad Jizerou (vstup z ulice 5. května).
V ÚTERÝ 8. ZÁŘÍ 2009 OD 15:00 HODIN!!!
Program:
15:00 slavnostní zahájení,
15:15 pěvecké vystoupení Zlaty Emily Králové Kinské
15:30 exhibice Badmintonového klubu Benátky
16:10 vystoupení mistrů světa v rock and rollu – Tequilas z Říčan
16:15 přátelské utkání VK Karbo Benátky a VK Liberec
17:45 aerobic v podání FIT Studia Gábina z Mladé Boleslavi
18:00 přátelské utkání ČEZ Basketbal Nymburk a BK Děčín
(v přestávce se představí Sportovně relaxační centrum BENE a skupina Tequilas z Říčan).
Všichni jste srdečně zváni!