Tichý Tomáš pohledem sestry Terky . . .

Tomáš Vyoral dnes slaví narozeniny a tak musel přijít na řadu právě on . . . Jeho sestra Tereza, která taktéž hraje basketbal( a hodně dobře) ho charakterizovala takto a KB mu samozřejmě přeje všechno nejlepší:

Tomáš je pouze o 15 měsíců starší než já,takže jsme začali se sportováním spolu v Sokole Dubeč. O basket moc nešlo a jinak jsme dělali od všeho trochu. V 6ti letech se naše sportovní cesty rozešly. Tomáš začal hrát basket v Sokole Pražském, za který hrál do 16ti let.Sporty mu šly prakticky všechny, takže i v basketu se dostavily brzy i výsledky-byl v reprezentaci ve všech mládežnických kategoriích. Od 17ti let hraje Mattoni NBL. Letos využil nabídky Děčína, kde hodlá i studovat. Doma ho tedy vidíme maximálně o víkendu. Tomáš je fajn brácha, mohu se na něj se vším obrátit. Není příliš ukecanej,ale i přesto má spoustu kamarádů….. 🙂 

 

Můj komentář: Je vidět, že na něj Terka nechtěla nic moc prásknout, ale on asi takovej vážně je 🙂 Tichej…skromnej… Na téhle dvojici se mi líbí, jak oba hrají na vysoké úrovni basket, je to holka a kluk a přesto dokázali hodně ve stejném sportu . . . Myslím, že dobrá motivace pro ostatní sourozence… PS: a ještě dokáží!!!