Tomáš Pomikálek: ” Občas mi běhala až husí kůže…”

Tak pro dnešní den tady máme rozhovor S Tomášem Pomikálkem… Jak on se těší na PLAY OFF a co by vzkázal Jirkovi Slavíkovi na USK? Na co vše by pozval fanoušky a proč je rád, že právě USK… to vše se dočtete v tomto rozhovoru … tak neváhejte a čtěte. . . 

V pátek to vypukne, jak se těšíš?

Těším se už opravdu hodně. Vždyť to je důvod proč jsme celou sezónu dřeli

Co pro tebe znamená, když se řekne PLAY OFF?

Všechno. Nejdůležitější část sezóny. Tady už je jedno jak jste celou sezónu hráli a kde jste vyhráli a kde prohráli, prostě se jede nanovo a jde o všechno.

Myslíš, že zápas na USK, který jsme odehráli tuto sobotu, mohl o něčem napovědět, nebo že zápasy budou mít úplně jiný náboj?

Rozhodně budou mít jiný náboj. Oběma týmům chyběli hráči z hlavní rotace a taky oba týmy věděli, že už o nic nejde, že to hlavní začne až v pátek 13.4.

V Dc se vždy říká, že bronz by byl úspěchem, ale nechtěl bys letos dosáhnout více? Myslíš, že je tady ta šance?

Já už raději neříkám předem nic, abych něco nezakřikl, protože občas na to mívám smůlu. Ale VĚŘÍM!!

Jirka Slavík v jednom rozhovoru tipuje výsledek na 3:2 pro USK (ikdyž s úsměvem), co bys mu na to odpověděl?

(s velkým úsměvem) “No tak, Jirko.” Samozřejmě si dělám legraci. V play-off se může stát cokoliv, ale jak jsem psal v předešlé odpovědi. Nic nechci zakřiknout, ale nějaký “plán” v hlavě samozřejmě mám

Jsi rád, že se nakonec hraje v Praze a ne někde jinde? Asi výhoda hlavně cestování a fanoušci,ne?

Jsem rád, že to je právě v Praze. Jak s cestováním pro nás, tak hlavně pro fanoušky. Věřím, že na Folimanku přijede opravdu hodně fanoušků a budeme se tam cítit jako doma

Co bys vzkázal fanouškům před startem PLAY OFF?

Tak je to tady! Především bych jim všem chtěl strašně moc poděkovat za celosezónní podporu, která byla opravdu neuvěřitelná a jen tak na ni nezapomenu. Občas mi běhala až husí kůže. A samozřejmě všechny fanoušky ještě poprosit, aby si našli čas v týdnu a pomohli nám udělat domácí prostředí jak na domácí palubovce, tak i na Folimance, kde to budeme určitě potřebovat. WT!!!