Tři domácí zápasy

kuninTak máme před sebou sérii tří domácích zápasů a my bychom v nich chtěli být samozřejmě 100% úspěšní. ALE 🙂 Již zítra nás čeká první a nejspíše nejtěžší, né že bych chtěl snad nějak podceňovat ostatní týmy, ale přecejen všichni víme, jka na tom kdo je. Zítra přivítáme na domácí palubovce stříbrný tým loňské sezóny a to Nový Jičín. Tudíž je všem jasné, že musí být všichni na pozoru a tudíž by zítra mělo být i vyprodáno,nemyslíte? Myslím, že jsme zařídili pozvánku nejlepší a tou je výhra v Pardubkách, tudíž být váma, tak neváhám ani minutu. Já osobně se třeba jako podívat přijdu 🙂 🙂 takže vy byste mohli taky 🙂 Utkání bude velice zajímavé a my všichni si na něj moc těšíme. Výhra v Pardubicích nás dobře nakopla a myslím, že když budeme hrát takto, tak nás čeká opravdu velice zajímavý souboj.

Další dvě utkání, která nás čekají doma jsou proti Opavě ve středu a Poděbradům příští  sobotu. Proti Opavě se původně mělo hrát venku, ale díky ochotě týmu se pořadatelství vyměnilo a my tak pojedeme na Moravu na takový dojzápas Nový Jičín- Opava.

Ještě bych snad popřál Marečkovi všecho nej k jeho čtvrtým narozeninám a vám všem fajn víkend a hezkej basket… mějte se ..