Triko PLAY OFF 2014, které můžete mít i vy!

Máme pro vás exkluzivní nabídku.  S kluky jsme přemýšleli, jak letošní play off, co s ním a tak a rozhodli jsme se pro nabídku pro vás. To celé i proto, protože cítíme, že letos je to tak trochu zase jiné. Skoro celou sezónu téměř vyprodáno na všechna utkání, fandíte nám opět více a tak jsme si říkali, že bychom se chtěli opravdu propojit, abyste byli součástí našeho týmu. Přemýšleli jsme, jak to uchopit, myslím, že o nás o všech toho víte opravdu spoustu a nikde jinde v republice toto není. Jsme hodně otevřený tým i klub a tak si myslím, že se to odráží i na té vaší přízni. Letos jsme si pro vás vymysleli trika, ano, trika. Bylo to tu již hodněkrát, ale letos prostě chceme, nebo jsme měli tu myšlenku, ať se cítíte stejně jako my. Ať  každý vidí, že vy patříte k nám. Ať jdete po městě a někdo si vás zezadu třeba splete s Lubošem, Pepou, Bosym nebo s Lukynem?:-) 🙂 Říkáme to stále dokola a není to jen tak do větru, ale my si vaší podpory nesmírně vážíme a sami moc dobře víme, že s vámi nám to jde mnohem lépe.  A proto trika, které nás budou doprovázet v letošním play off a doufáme, že dlouho! Určitě nás v nich budete potkávat ve městě, ale i třeba na různých akcích a samozřejmě i na výjezdech na venkovní utkání.

Trika jsou jak pro dámy, tak pány, ale i pro dětičky a díky všem okolnostem, které nám přejí, budou trika i za skvělou cenu a to 199Kč a 179kč!!! Z každého trika navíc půjde 50Kč na charitativní účely.

ALE POZOR!!!!!!

Jak už to bývá, tak je to rychlá akce a tato akce je rychlejší, než všechny předtím 🙂 Dnes je pátek a do neděle 6.4. do 20h musí být objednáno, takže máte nějakých 48h na rozmyšlenou a na objednání. Objednat můžete buď přes koubasketshop a nebo přímo zítra v hale ve fan shopu. Trika v hale i uvidíte, někdo je určitě bude mít na sobě 🙂 Objednaná trika poté budou k vyzvednutí na hale, ale kdy (tipuju čtvrtek) atd, to se vše dozvíte 🙂

Dámské – pánské triko kup ZDE

Dětské triko kup ZDE

Nezapomeň také, že můžeš kupovat náramky koubasketu a pomáhat i tímto způsobem! Máme i nové prodejní místo, ale to až jindy.. 🙂 Vy kupujte zítra v hale!