Třikrát ANO :)

Hezký večer všem čtenářům KOUBAsketu. Taky máte ještě pořád ten hezký pocit po těle? No já tedy nevím jak vy, ale já tak nějak ano 🙂 Svět je hned mnohem krásnější 🙂 Nééé že by teda předtím jako nebyl, ale tak víte, prostě po takovýchto zápasech jde vše vždycky mnohem lépe. Sobota parádní a to hned ze tří důvodů. . . Důvod první… Výhra nad Prostějovem je jedna z těch hodně dobrých a pro nás výhra po opravdu dlouhé době. Bylo to vidět i na divácích, kteří přišli do haly plní očekávání a hlavně přišli v rekordní návštěvě. Hnali nás od samého začátku a podle mě věděli(stějně jako my), že to prostě dotáhneme do vítězného konce. Musím sám za sebe říct, že jsem to tak nějak i cítil, z kluků bylo cítit, že dnes nás prostě nemůže nic položit a i přesto, že jsme dopoledne vypadali trochu ospaleji( jak říkal Láďa) 🙂 tak jsme to večer rozjeli parádně! Byli jsme parádně nahecovaní a tak to má být. Takže  si myslím, že perfektní týmový výkon a to myslím týmový samozřejmě i s naším obecenstvem!!

Důvod druhý…. Naše třetí čtvrtina… nepamatuji si, kdy jsme odehráli takto dobrou třetí čtvrtinu, jestli jsme vůbec nějakou takovou letos odehráli.  Trochu jsme něco změnili a nevím, jestli to bylo právě toto, ale ovoce to přineslo… ale jak jsem říkal výše, na našem pokřiku před začátkem druhého poločasu bylo vidět 11 borců, kteří chtějí vyhrát a to by tam nejradějí skočil i ten dvanáctý, který tam byl – náš Válečník 🙂
Důvod třetí… kapitola sama pro sebe… SOKY IS BACK!!! Ano! Míra Soukup si konečně užil svoje minutky na palubovce a užil si tu báječnou atmosféru vítězného zápasu přímo v propoceném dresu … Jak já říkal pro někoho možná malý krok, ale pro Sokyho velký skok…když člověk něco podobného zažije na vlastní kůži, tak na vše kolem toho tak trochu jinak nahlíží… Myslím, že tohle Sokymu vleje spoustu energie do žil a jak se říká, že v léčbě je hrozně důležitý psychický stav člověka, tak toto je báječný léééék … Takže Soky makat, ale opatrně 🙂
No a to jsou takové malé malinkaté důvody, co jsem v sobě měl… My se zítra zase vrhneme pořádně na práci a v sobotu nás čeká další pekelný zápas a to proti Pardubkách. Takže, co může být lepší pozvánka na basket pro každého v Děčíně a kolem něj, než je výhra nad Prostějovem??? Hmm?
Zapište si sobota 4.2.18:00h další bitva …. Účast nutná !!!

Ps: přidejte si koubasket.cz i na facebooku a můžete získat dresík do auta . . .stačí kliknou v pravo na této stránce na “To se mi líbí” a doufat . . . 🙂 kdo bude fanoušek číslo 6OO, tak je dresík jeho . . .