Turecko – Istanbul . . .

Hezký den. Asi už jste článek čekali o něco dříve, ale jelikož včerejšek byl plný cestování, tak se k tomu dostávám až nyní. My jsme tady totiž v jedné velké zácpě a tak se někam dostat, to je opravdu oříšek. Jestli bych někde nechtěl žít, tak je to asi tady, protože jestli je to tady pořád takto, tak na to já bych neměl nervy 🙂 Z letiště jsme popojížděli krokem, na trénink jsme na bus čekali 30 min a pak ještě hodinu jeli, ta samá cesta z tréninku…řidič vlastně ani netrefil k hale, která je mimochodem úplně nová a musím říct, že hodně luxusní. Alespoň ta nám to všechno vynahradila…Všude byla ještě cítit novota a celá ta hala je zasazená do takové nové čtvrti, kde o luxusní domy s heliporty atd není nouze… Měli jsme trénink nějakých 😯 minut a pak tedy opět zpátky na hotel, který opravdu není zrovna blízko… no asi nám chtěli trochu ukázat město… Málem bych zapomněl, že jsme se vlastně podívali i do Asie, protože hala stojí právě tam a hotel máme v evropské části Turecka. . . Aspoň, že tady  dobře vaří, což se dalo očekávat, takže jsme se alespoň večer opravdu dobře najedli a mohli jít v klidu spát.

Dnešek ale již dočkal maličkatých změn, jelikož nemělo cenu jet 2,5h na trénink a zpět, tak se trenér rozhodl, že trénink prostě nebude a raději se půjdeme projít po okolí a podívat se, jak to tady funguje…My bychom totiž celý ten dnešní den strávili v buse a to by nebylo zrovna to pravé ořechové.

Dnešní zápas začíná v 19h místního času a to jest vašeho v 18h, jelikož je tady také hodinový posun… Myslím, že to večer bude mazec a doufám, že s úspěšným oknem pro nás, i když jak je vidět, tlak tady bude asi hodně velký 🙂 O to líp . . .

Zítra nás již čeká pouze a jen cesta zácpou na letiště a poté odlet do Čr… letíme již brzo ráno a přílet máme do PH někdy kolem 11h, takže nás čeká brzké vstávání,abychom to stihli, protože tady člověk nikdy neví . . .

Vy se mějte fajn, podívejte se na vtípek, který přichystal Pavel Pumprla pro Štefana, ale jaksi se mu nevydařil …. mrkněte ZDE

A samozřejmě se podívejte na fotky z Turecka — ty jsou přesně ZDE