Udělej dvojnásobnou radost! Nakupuj a pomáhej!

Tak je to tady… Od dnešního dne máte možnost objednávat věcičky KB a nejen udělat radost svým blízkým, ale také pomáhat (30% z ceny jde na pomoc malému Honzíkovi z Děčína)! Objednávejte výhradně na email objednavky@koubasket.cz a vepiště vždy název věci, který najdete u fotky a také velikost. Vánoční objednávky objednávejte do neděle 15.12. do 20h, ať se stihne vše vyrobit do Vánoc !!! Na zboží se můžete podívat ZDE  a nebo níže …

Nyní je to celé tak trochu rychlovka, ale když jste o to žádali… 🙂 Po novém roce se na koubasketu dočkáte i svého e-shopu, kde si jednotlivé věcičky budete moci koupit trochu přehledněji. Jsem moc rád, že se toto celé nakonec povedlo uskutečnit a že spolu opět společně1477599_3598043247949_1743647581_n pomůžeme. Tentokráte to bude malému Honzíkovi, pro kterého již začala i sbírka víček na ZŠ a MŠ v Markvarticích. Honzík na facebooku . Honzík je jako první v tomto projektu, ale postupem času by to mělo být nastavené na nějaká období, kdy se vždy někdo vybere a tomu se bude pomáhat.

Honzík se narodil 17.11.2009 ve 34týdnu císařským řezem, bohužel přidušený, museli ho rozdýchávat. Byl to akutní porod tzv. HELLP SYNDROM . Diagnóza zněla hrozivě:   Dětská mozková obrna (kvadruspasticita), Zrakové postižení (CVI) , Epilepsie (Westův syndrom) . Honzík je ležící, nesedí, neotočí se. Neumí se sám najíst, nedokáže uchopit předměty do rukou. Rodina by chtěla vyzkoušet léčbu dětské mozkové obrny ve specializované léčebně na program – Klim Therapy, kde by Honzík cvičil ve speciálním “kosmickém”oblečku. Bohužel tento program není hrazen zdravotní pojišťovnou a je dost drahý!! Na 4týdny stojí  cca 87.000,- Kč.

Tak i proto nyní popřemýšlejte a řekněte si, že to má opravdu smysl… Například z trika, které si zde zakoupíte za 249 Kč půjde celých 75 Kč na pomoc Honzíkovi a to si myslím, že je opravdu parádní…A proč zrovna 30%? Nechám pracovat vaší představivost a prvni, kdo to uhádne, tak obdrží pytel KB, který zde také vidíte… pište do komentářů vaše nápady, proč tomu tak je 🙂 Není to zas tak těžké 🙂

Celá myšlenka tohoto projektu je postavená především na vás všech a já budu moct rád, když uvidím ve městě co nejvíce lidí se značkou KB, protože to bude znamenat jediné. Ten, kdo tu pomoc opravdu potřebuje, tak tomu se jí právě dostává a to díky vám! Mějte se hezky a díky !!!