Úspěšný turnaj a poslední týden příprav

playoff1Hezký den. Tak vám musím říct, že minulý týden se nám docela povedl 🙂 Turnaj, na který jsme se všichni moc těšili a měl opravdu velmi silné obsazení, jsme dokázali vyhrát 🙂 To už všichni víte, že? No já myslím, že ano. Musím opravdu uznat, že se nám celkem dařilo a především druhý poločas v našem posledním utká proti Wloclaweku byl opravdu velmi dobrý. Myslím, že jsme poměrně dobře bránili a musím přiznat, že občas i dělali, co jsme chtěli a bavili diváky. Jsem neskromnej? No jo, možná ano, ale ten druhej poločas se nám opravdu vydařil :)) Po zápase jsme si krásně mohli vychutnat  a děkovačku a také pizzy, které jsem slíbil za vítězství . . . kdo neměl – prohloupil, byly vynikající :-))

Nyní nás čeká dá se říci poslední týden příprav pře ligou. Dnes jsme tedy měli pouze rehábku, abysme po náročných zápasech ještě orazili, ale již zítra najíždíme na klasický program. Do toho se nám opět ještě “připletlo” pár návštěv škol. Konkrétně zítra ráno frčímě do Březin a odpol se přijdou podívat na trénink kluci ze ZŠ NA Stráni. Ve čtvrtek nás pak čeká poslední přípravné utkání a to od 18 hodin proti Plzni a poté se již budeme soustředit na začátek ligy a na první kolo proti USK.

Zítra nebo ve středu by měl Soky vědět výsledky testů, na které čeká v UL v nemocnici, tak mu držme palce a jinak se mějte fajně …. Kouba