V 18h má olympiáda přestávku

29kolo-miltra-novy-jicin_36_nDnes od 18h na chvíli přerušte koukání na olympiádu a honem spěchejte do haly a utkání proti Poděbradům. Teda vy o něco dříve,  abyste stihli  začátek. Mě začíná přenos v 17:55h na tvcom.cz, takže já to mám akorát. Nezapomeňte si sebou vzít fandítka, které jste nedávno dostali od firmy ČEZ, abyste mohli vytvořit tu správnou elektrizující atmosféru. Mě se některé z těch předmětů dostaly také do ruky a řeknu vám, že    za celkem málo vydané energie, je poměrně dost velký hluk, takže rozhodně brát na každý zápas. Konečně přichází taková ta série zápasů, kde bychom měli potvrzovat roli favorita a tak doufám, že tomu tak i bude. Snad se již vrátí do zápasu Boban, aby kluci mohli lépe střídat.

Dnes nám ten den začal o něco lépe, myslím tím naše hokejisty, kteří sice měli namále, ale takové zápasy prostě jsou. My bychom o tom mohli vyprávět …. 🙂 Důležitá je výhra a postup do čtvrtfinále, které se hraje opět zítra ve 4h, tak nezapomeňte nařídit budíky ….

Dnes toho je tedy hodně… basket, obří slalom, štafeta lyžařů, a zlatej hřeb večera naše Martinka, která by opravdu mohla být zlatá!!! takže doufám, že dneska to začalo vítězně a že to bude pokračovat až do zítřejší rána a nikde se to nezadrhne :-))) vám přeji hezký basket v hale a poté prima koukání na tv …  BK BKD BK DĚČÍN OLÉÉÉ