V prvním zápase prohra

p1090374Beijing Aoshen – BK Děčín 104:95

Střelci u nás: Houšman 20, Will 16, Mára 15, Soky 12, Alilili 13, Kouba a Pomi  6, Aďo 5, Boban 2

Aktualizováno!!!

střelba za 2 body BK Děčín:58/28, střelba za 3 body: 31/10, strestné hody: 12/9, doskoků 32 z toho 14 útočných

střelba za 2 body oni: 36/23, za 3 body: 22/11, strestné hody: 30/25

U nich bohužel 🙂 nějak nemám páru, co ty znaky znamenají, tak se omlouvám…

Zápas, který se nám ze začátku moc nepovedl, trochu jsme se střelecky trápili a tak soupeř, který je v této hale jako doma trochu dominoval střelecky, ale jinak jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Nejlépe nám asi vyšla poslední čtvrtina, kdy jsme zaskočili soupeře nátlakovou obranou, zdvojováním a konečně se nám začalo dařit i střelecky. Nakonec byl výsledek takový jaký byl, ale myslím si, že pro nás mohl být i přívětivější a že je v našich silách v druhém utkání soupeře porazit. Tak uvidíme, co ukáže nedělní zápas, který opět začíná v 15h místního času. Včerejší utkání přenášela i čínská televize, tak si to někde na internetu třeba i můžete najít 🙂 Hrálo se podle klasických evropský pravidel, akorát s tím rozdílem, že 4×12 minut, což sice bylo poěrně dost, ale dalo se to 🙂 Tak nám v druhém utkání držte palce a já se zase ozvu…