Válečníci již trénují, reprezentace již v Děčíně a otvírání hřiště již dnes :)

Hezký den, tak hlavní otázka dne je asi taková, jestli vydrží počasí a odpoledne nebude pršet. Dnes je totiž ten den, kdy se má oficiálně otevřít hřiště u restaurace Kocanda, hřiště, které jsme si vzali za své a které jsme společně s dalšími lidmi z Děčína pomáhali po povodních dávat dohromady. Ano, dnes od 16h to oficiálně vypukne. Hřiště už je pár dnů ve zkušebním provozu a musím říci, že je opravdu i hojně navštěvované, což samozřejmě všechny těší…Takže jestli dnes odpol nebude pršet, tak určitě neváhejte a určitě se přijďte podívat.

kocanda pod vodou  hriste 1971469_652327784780730_1709524959_n

 

 

 

 

 

 

 

Nejdůležitější informaci máme za sebou a teď přejdeme k těm „maličkostem“ 🙂 Včera začali trénovat Válečníci na novou sezónu a to téměř v kompletním složení. Chybí pouze Robert Landa, který dnes bude jako asistent trenéra bojovat ve čtvrtfinále ME U16 dívek a samozřejmě ještě já, jelikož momentálně bojuji s lvíčkem na prsou…teda na boku :)) Jinak komplet tým, kterému se následující týden bude moci věnovati  trenér, jelikož je právě v Dc…

A to se pomalu dostáváme k poslední informaci a tou je, že reprezentační výběr ČR již včera začal trénovat v Děčíně a vy tak máte šanci potkat ve městě opravdové hvězdy 🙂 Například momentálně jediného zástupce naší zemičky v NBA a to Honzu Veselého či čerstvě nejlepšího basketbalistu ČR Tomáše Satoranského, který hraje ve Španělsku, ale samozřejmě i další… Tým bude trénovat 2x denně v děčínské basketbalové hale a to až do pondělí, kdy se poté na dva dny rozejde a následovat už budou jen přípravné zápasy. K těm prvním poté zamíří do Turecka . . .

Tak se mějte hezky a dnes odpoledne se uvidíme na Kocandě !!!

5 thoughts on “Válečníci již trénují, reprezentace již v Děčíně a otvírání hřiště již dnes :)

  1. Pingback: Gerald
  2. Pingback: Dustin
  3. Pingback: leo
  4. Pingback: Lester
  5. Pingback: alfredo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *