Vánoční trhy a 21115Kč pro MŠ Vilík

Hezký večer.  Vánoční trhy jsou již minulostí, stromek svítí na celé náměstí a koubasketu nezbývá nic jiného, než zrekapitulovat vše, co se z jeho pohledu událo.

Asi bych začal počasím, které jako by si řeklo, že to prostě letos nemůže být v suchu a čistotě 🙂 Na startu na nás sice svítilo sluníčko a všechny nás to hrozně bavilo, pak dokonce začalo i sněžit a říkali jsme si, ty jo, to je krása, ale tím to končilo. Pak už jen proklínání a to do neděle asi do 16h, kdy se to umoudřilo a lidé mohli dorazit alespoň na rozsvícení. Ale tak mohlo být určitě ještě hůře, ale už ne o moc 🙂

To, že nám v sobotu teklo do stánku, to asi zmiňovat nebudu, to je jen taková malá kaňka, protože se myslím, že se nakonec tento víkend povedl. Povedl se proto, protože se nám společně povedlo vybrat celkem 21115kč pro MŠ Vilík a musím se přiznat, že to jsem třeba ještě v neděli kolem 12h nečekal… Nakonec se zadařilo a já jsem moc rád. Na polívce, která se rozdávala mezi lidi a oni mohli přispět nějakou tou kačkou,  to bylo celkem 5136Kč a zbytek peněz šel z nákupu ve stánku koubasketu a to z prodeje triček a kalendářů.

Pro koubasket to byla vlastně taková velká premiéra, bylo vidět, že má koubasket ještě hodně co dohánět, aby ho všichni pochopili, ale bylo moc fajn, že jsem ho mohl takto prezentovat, protože když potom vidíte, že to pohltí mnohem více lidí, tak je to skvělé a opravdu to zahřeje na srdci… Takže moc děkuji pořadatelům, že mi dali tu šanci!

Křest kalendáře proběhl vlastně až před vyvrcholením celého víkendu a křtu se chopila paní primátorka a pro kalendář je to opravdu velká čest a velký závazek! On to ten kalendář pochopil již během víkendu a šel opravdu na dračku a musím se přiznat, že jsem dnes řešil dotisk dalších kusů. A také se přiznám, že firma Armex souhlasila a zaplatí dotisk dalších padesáti kusů, aby se dostalo na všechny zájemce! Doporučuji si i tak pospíšit a nečekat až na zápasy. Kalendář možno koupit přes shop a nebo v hale v kanceláři.

Nyní si již můžeme říct jednoduchou rovnici a tou je, že koubasket již od svého vzniku pomohl částkou přes 210 000Kč a za vše můžete vy!

Myslím, že již nyní víme, co se dá udělat ještě lépe. To počasí bohužel asi nezařídíme, ale pár věcí se dá vyšperkovat a já doufám, že bude ten prostor i příští rok. Vám všem chci ještě jednou moc poděkovat, chci vám říci, že každá ta darovaná koruna má bude mít velký smysl a každý si teď může říkat…. POMÁHÁM I JÁ!

DĚKUJI

Jakub Kouba Houška

Moc díky za fotky, které poskytl Luděk Černý z TÝDENÍKU PRINCIP