Včera výhra nad Nizozemskem, dnes od 17h proti Bulharsku

Včera jsme nastoupili ke svému pátému přípravnému utkání a opět jsme v něm dokázali uspět, tudíž to prozatím máme 5:0, což je skvělá bilance. Doufám, že to vydrží i po dnešním utkání, ikdyž to bude velice náročné. První poločas včerejšího utkání byl velice vyrovnaný a výsledkem tohoto boje bylo naše poločasové vedení o pouhé dva body. Do druhé půle jsme ale vstoupili mnohem lépe než náš soupeř, který se jevil o trochu více unavený, než my a tak jsme začali získávat převahu. Pomohla nám k tomu především naše velmi dobrá obrana a rychlý přechod do útoku. Brzy jsme si vypracovali náskok přibližně deseti bodů. který jsme poté neustále udržovali. Určitě se opět bylo na co koukat a kdo nepřišel, tak prohloupil. . . 🙂