Včera výhra nad Nizozemskem, dnes od 17h proti Bulharsku

Včera jsme nastoupili ke svému pátému přípravnému utkání a opět jsme v něm dokázali uspět, tudíž to prozatím máme 5:0, což je skvělá bilance. Doufám, že to vydrží i po dnešním utkání, ikdyž to bude velice náročné. První poločas včerejšího utkání byl velice vyrovnaný a výsledkem tohoto boje bylo naše poločasové vedení o pouhé dva body. Do druhé půle jsme ale vstoupili mnohem lépe než náš soupeř, který se jevil o trochu více unavený, než my a tak jsme začali získávat převahu. Pomohla nám k tomu především naše velmi dobrá obrana a rychlý přechod do útoku. Brzy jsme si vypracovali náskok přibližně deseti bodů. který jsme poté neustále udržovali. Určitě se opět bylo na co koukat a kdo nepřišel, tak prohloupil. . . 🙂

Česko – Nizozemsko 76:63 (23:20, 35:33, 58:48)
Nejvíce bodů:
Satoranský 16, Welsch 15, Bartoň 12 – Elson 12, De Jong a Cunningham po 10

Statistiky z utkání ZDE

Dnes od 17h je poslední možnost vidět náš tým na tomto turnaji, poté budou následovat již  jen ostré zápasy a ten první velice důležitý odehrajeme v Chomutově již příští sobotu, kdy zde přivítáme v našem druhé kvalifikačním utkání(to první hrajeme 15.8. v Bělorusku) tým Itálie a to od 20:30h. Vy už nyní může kupovat vstupenky na toto utkání a to ZDE.

Včerejší druhý výsledek turnaje- Slovensko – Bulharsko 76:75