Včerejšek bez zápasu

9kolo-karma-podebrady_1_nByl to ale včera zvláštní den, že? Něchtěli jste náhodou zasednou k internetu a koukat jak to hraje váš oblíbený tým? No já osobně měl takové nutkání, že bych nějaký ten zápas hrál, ale nějak to nešlo 🙂 Nějak nebyl žádný na programu 🙂 Takže si všichni počkáme hezky až na sobotu, kdy se rovnou nemusíte koukat na netu, ale můžete si v klidu zapnou v 16h čt4 a mrknout na nás v televizi. To je dobré,ne?
My měli včera díky novému rozpisu tréninků jeden dlouhý trénink a odpoledne volno. No a samozřejmě jsem si odpoledne užil, jak nejvíce to šlo, vždyť tak krásné počasí, to se musí jen zneužívat 🙂 Tudíž procházka s Marečkem to jistila 🙂 Večer se Mareček podíval na Basketmánii a tak se opět viděl v televizi, ikdyž tentokráte z toho byl opravdu překvapený…
Dneska máme již tréninky dva, tak by klidně mohlo odpol pršet :-))) Nééé sranda, ona se dneska přijede kochat vnoučkem moje maminka, tak aby náhodou někde nezmokla 🙂 Dopolední trénink mám dnes na starost, dle instrukcí od trenéra tedy, jelikož ten jede dnes do Prahy na zasedání trenérů, pročpak asi? 🙂 V úterý jsme se odpoledne podívali na náš zápas s NBK a to na celý, jako kdybychom byli na zápase a taktéž jsme museli zaplatit 70 Kč . . . “hezká” podívaná . . .
No a to je pro dnešek asi vše, majte se fajně, užívejte tepla a mějte se rádi… a všem Kačkám ještě dodatečně všechno nejlepší . . .