Velmi cenná výhra !!!

Včera jsme odehráli poslední přípravné utkání a to s velive kvalitním týmem z Německa, který hraje tamní nejvyšší soutěž. Dokonce si minulý týden vyšlápl na našeho mistra Nymburk, když ho na domácí palubovce porazil o dva body.  My jsme ale do zápasu vstoupili velmi dobře a skvělou obranou jsme soupeře do ničeho velkého nepustili. Skvěle se bránilo a jak se říká, poté jde i útok lépe a my jsme stále více a více navyšovali skóre, které v poločase bylo 50:30 a to před tímto zápasem čekal opravdu jen málokdo. Nebo jste to někdo tušil?:) Poločasové skóre uzavíral Houšman, který včera odehrál fantastický zápas, no ale aby nebyl jen chválenej, jelikož dal pádesátý bod do poločasu, tak nám hezky koupí něco k papání a tím jsou nějaké ty pizzy,nóó… ikdy to pak vlastně bude taky pochválen :o) Po třech čtvrtinách stav 75:45 a to už bylo opravdu hodně. V poslední čtvrtině jsme si sice vybrali slabší chvilku, když na nás soupeř vytáhl opravdu velmi agresivní obranu,my jsme k tomu párkrát nedali otevřenou střelu, což se nám předtím dařilo a rázem soupeř dokázal velice rychle snížit. Naštěstí jsme tento tlak ustáli a zápas dovedli do vítězného konce a myslím si, že i celkem přesvědčivého výsledku.

BK Děčín – Mitteldeutscher BC Weissenfels 90:72

Střelci: Houšman 25, Fontý tuším 17 a pak nevím :o) na střelce si budete muset počkat :-))))