Víkend cestování… 5:0 a zítra Levice…

Hezký nedělní a co vím, tak také slunečný den. Určitě se máte stejně krásně jako my. My po včerejší výhře v Opavě, kde jsme vyhráli 75:62, trávíme čas na Slovensku v Levicích, kde jak všichni moc dobře víte, hrajeme zítra 🙂 Včerejší zápas pro nás začal opravdu dobře a celkem rychle jsme se dostali do dvojciferného vedení. Poté soupeř sice vyrovnal hru, ale v druhém poločase jsme předvedli něco podobného a dá se říct, že na konci už jsme si zápas pohlídali. Hned po zápase na nás čekala večeře a poté přesun do Levic, kam jsme dorazili někdy kolem půl 3 ráno. Ráno jsme si trochu mohli přispat, ikdyž jak to tak bývá, člověk nemůže usnout a pak zase naopak vstává brzo, ikdyž může ještě spát.

Dopol trénink, samozřejmě jen rekondiční, abychom se trochu probrali. Na konci jsme si všichni zahráli kdo dá koš z půlky a poslední čtyři měli jako trest úklid nádobí na obědě. Pozor, úklid nádobí ve skoro 4* hvězdičkovém hotelu je něco unikátního 🙂 No také to podle toho vypadlo, všichni sledovali, co se to děje, ale páni číšníci ochotně pomohli tak, aby byl“trest“ hotov, ale aby se neudělal moc velkej brajgl. No a kdo že to uklízel? No představte si, že jsem do toho spadl já, ale kdybyste viděli jak, tak neuvěříte 🙂 No potom také Lukáš Mařík, Kuba Důra – náš sportovní manažer a Lukáš Ficenc – náš masér. ..No doufám, že zítra bude odveta, protože tolik smůli snad mít nemůžu 🙂

Odpolko jsme se byli projít na zdejším jarmarku a nyní nás čeká již jen rehabilitace,video,večeře a odpočinek…. a zítra určitě parádní zápas v parádní atmosféře. . . a pak? No doufejme, že radostná cesta domů… Přecejen je to nějakých 600km, tak chceme ject z vesela!!!