Víkend ve znamení hostování

Týden opět utekl jako voda a je zde pátek, někoho čeká víkend volný, někoho zápasy. Od nás jedou kluci hostovat, jak Jerry( Pomikálek)do Liberce, tak i Mářa se Žampadlem do Ústí. Jerryho již dneska čeká první utkání za Libe a to ptoti týmu, s kterým jsme ve středu hráli my a to Rudupis Prienai a v neděli ještě jedno s tím samým soupeřem. Další dva zmiňovaní jedou hrát  za UL Tyršův pohár a to znamená i pro všechny z Děčína, že by se mohli zajet podívat na basketbal. Přecejen je to kousek a jak bylo vidět na našem domácím utkání, které sledovalo poměrně dost lidí, tak prostě fanoušek Děčína je po basketu již hodně hladový :o) Zítra od 18h je čeká první utkání a to hned z prvoligovým týmem Kolína. Druhé zítřejší utkání o postup do nedělního finále odehraje chomutov proti nováčkovi nejvyšší souteže Vyšehradu. Uvidíme ještě, jak na tom ale vlastně Žampadlo bude, protože již od soustředění laboruje stále s tím kotníkem a tak se nemohl zapojit ani do naší přípravy, tak bych to viděl asi nejspíš na věrného fanouška UL, ale uvídíme…

Nějak jsem vám zapomněl říct, proč vlastně nehrál ve středu zápas i Andrej a tak tomusím rychle napravit. Andrej si totiž v pondělí na atletice natáhl stehenní sval a tak bohužel od pondělka nemůže nic moc dělat. Ale v pondělí by se již měl zapojit do normální přípravy, tak doufejme, že tomu tak bude.

Jak jsem psal, že někdo má víkend volný, někdo hraje a tak, tak mojí maličkost čeká záležitost, na kterou se moc těším a nejen já. Zítra totiž máme vítání občánků, takže Mareček bude slavnostně přivítán v tomto městěčku a tak se na to prostě těším,nóóóó :-)))

Program Tyršova poháru v Ústí nad Labem

Sobota 5.9.
16:00
BK Chomutov – Sokol vyšehrad
18:00 BK Ústí n. L. – BC Kolín

Neděle 6.9.
14:00 utkání o 3.místo
16:00 finále

Tak všem super víkend a kdo o víkendu hraje, tak samozřejmě hodně štětí Kouba & MAreček