Vopravdovej má medaili :-)

271220102330-001Ano ano ano! Je to tak, ten můj malej ďáblík, který je momentálně přezdívaný jako “Vopravdovej fanoušek” se dočká a já vlastně také, protože se mi splní sen, který jsem měl a budu moct Márimu pověsit medaili na krk. Včerejší zážitek se opět nesmazatelně zapíše do dějin basketbalu v Děčíně, jelikož je to jeho třetí takto velký úspěch, kdy jsme vybojovali jednu z medailí. Píšu záměrně jednu z medailí, protože ještě není konec a jak jsem říkal, letos se mohou dít velké věci, tak uvidíme, jak to ještě všechno dopadne. My jsme si včerejšek náramně užili, cítil jsem, že jsme všichni odhodlaní ukončit sérii v Ostravě a to se nakonec také podařilo a já jsme za to moc šťastnej. Je sice pravda, že spousta z vás opět příšla o ty nejkrásnější okamžiky, ale myslím, že v brzké době se budete moci podívat alespoň prostřednictví videa, jak na sestřih ze zápasu,tak samozřejmě i oslav bezprostředně po něm. Ty další následná videa jsi nejspíš již necháme pro sebe na památku :-))) Jen vám řeknu, že cesta byla dlouhá a krásná a my si tento úspěch náramně užili! A chci zdůraznit jednu věc, ale myslím, že jste ji všichni slyšeli, jestli jste koukali na videopřenos. Našich tipuji tak 12 fanoušků, dokázalo vytvořit v hale Ostravy neskutečnou atmosféru, ve které se prostě nedalo prohrát!!! Takže opravdu smekám a za celý tým říkám, že jsme hrdí, že můžeme hrát před takovýmto publikem a před opradýma fanouškama, kteří v Děčíně jsou!!Díííííky!!!

Doufám, že na naše další utkání na domácí palubovce bude naprosto fenomenálně vyprodané a že i tímto způsobem se pokusíme společně ještě něco v této sezóně dokázat!  Měli bychom začínat v sobotu na palubovce Nymburka a poté ve středu doma v Děčíně, ve měste, které je letos opět po dvou letech  MEDAILOVÉ!!!! A je to zásluha nás všem, tím myslím VÁS i nás 🙂

TAKŽE NEZAPOMEŇTE WIN TOGETHER NENÍ JEN SLOGAN, NENÍ JEN POKŘIK….ono to tak prostě je!!!!!!!!!!! Užijte si víkend, doufám, že jsme vám ho udělali opravdu parádní a v pondělí se opět začínáme  přípravovat na další vrchol sezóny!!!!