Výhra číslo 8

NH Ostrava – BK Děčín 50:61 (6:18, 29:33, 37:44)
Střelci: Stuchlý Marek 11, Palát Michal 8, Payne Lavell 8, Mitchell Mike 7, Zbránek Filip 6, Číž Adam 5, Palyza Lukáš 3, Gniadek Martin 2 – Alič Admir 20, Houška Pavel 16, Houška Jakub 9, Soukup Miroslav 5, Hatcher Wiliam 4, Červenka Andrej 2, Pištěcký Antonín 2, Pomikálek Tomáš 2, Fenderson LaVontay 1

Začátek utkání jsme měli takový, jaky jsme si řekli, že mít prostě budeme. Od začátku jsme dávali jasně na jevo, že jsme tu dalekou cestu přijeli pro vítězství. První čtvrtina měla tedy nakonec konečnou podobu 6:18 a to jsme dlouhou dobu drželi Ostravu na pouhých dvou bodech. Jenže druhou čtvrtinu naši hra postupně změnila obraz a my jsme se trochu začli trápit střelecky a za to Ostrava postupně snižovala náskok, takže v poločase byl ná luxusní náskok pryč a vlastně se začínalo on znova. Třetí čtvrtina byla ještě celkem vyrovnaná, ale nakonec jsme přecejin dokázali, že jsme lepším celkem a vybojovali výhru, která pro nás byla povinná. Musím tedy uznat, že zápas to nebyl vůbec pohledný, bodů padalo hodně málo, ztrát naopak poměrně dost, neúspěšných střel také bylo hodně, na naší dokonce z trojkových padla jen jedna a to jsme měli dvacet pokusů. No prostě bych to uzavřel tím, že dva body jsou doma a to se počítá,ne?:-) Vám přeji fajn den a v sobotu nezapomeňte na to, že je zase baskeeeet u nás v Děčíně :-))