Výhra číslo ČTYŘI !!!

Hezký, ale deštivý den. Počasí se nám nějak pokazilo, ale to nám vůbec nevadí. Včerejšek byl opět parádní a my si dokázali připsat další a velice těžkou výhru. Zápas pro nás nezačal vůbec dobře, protože jsme působili trošičku zakřiknutě, především v obraně a Bělorusové se v tu dobu prokazovali opravdu dobrou úspěšností střelby a nám to jaksi dělalo docela problémy. Ikdyž už jsme prohrávali tuším o 11 bodů, tak i přesto jsme nic nevzdali a bojovali a bojovali. Ukázalo se, že jsme tím správným týmem, který nic nevzdá a nakonec se vše dobré obrátilo k nám. Trvalo to sice trochu déle, než si všichni mysleli, ale co já si pamatuji, tak my pořád říkali, že Bělorusko má opravdu dobrý a silný tým. Hráli úplně jinak něž Turci a už ze zápasu u nich jsme věděli, že nám nedají vůbec nic zadarmo. Nakonec se tedy ukázalo, že jsme měli pravdu 🙂 Ikdyž se mohlo zdát, že po pondělním vítězství tohle bude jen takový malý oříšek, tak jak jste sami viděli, prostě není slabého soupeře a to nemluvím o tom, k jakému odlétáme zítra . . .

My si tedy připsali čtvrtou výhru a upevnili si tak druhou příčku v naší tabulce. V neděli nás ale čeká dosud neporažená Itálie, která včera porazila Portugalce na jejich palubovce  82:70.

Pro nás již ještě ale nic nekončí. Všichni říkají, jak jsme blízko, ano je to blízko, ale my to prostě musíme zvládnout, ať už to není blízko, ale ať to prostě dokážeme